Skocz do zawartości

Anioł: All You Need Is Love :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bitwiarzy:)

 

Chce wziasc udzial w bitwie, bo dawno nie bralem (ostatni raz bodajze na Living Death:) ) , nie obiecuje ze skoncze bo mam mature na karku, chociaz termin jest do czerwca...:)

 

Moim tematem jest aniolek dla ludzi jeszcze nie zakochanych, czyli chodzi o Amorka :) malutkie dziecko ze strzala milosci, mam nadzieje ze jest zgodne z tematem?!:), co do sceny...tego jeszcze nie wiem , czekam na propozycje. :)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest co prawda bobasek w bitwie ale ten pomysł jest extra! Moze taka historia: jakiś zaciszny kącik parku na ławeczce w tle widać sylwetki jakiejś parki a na pierwszym planie przyczajony u stóp jakiegoś pomnika(fontanny) mały kupidyn z szelmowskim uśmiechem i strzała na cięciwie... oklepane jak diabli(sic!) ale w odpowiednim wykonaniu sądzę ze powinno sie obronić. W celu unowocześnienia konceptu aniołek na gołym ramieniu może mieć taki \"rockersowy\" tatuaz z napisem np: lovemaker (i rysunek rakiety:)), albo \"born to love...:) Pozdrowionka i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatki aniolka... zrobie narazie ogolny zarys, a potem wezme sie za poprawanie anatomi itd.

nie wiedzialem czy ci napisac co jest zle, skoro piszesz, ze bedziesz poprawial anatomie... wiec wywnioskowalem, ze wiesz co :), a to jest tylko zarys...

no tak ode mnie, to cyce nie zgadzaja mi sie, rece napakowane, kolano chyba za duze, ta miednica jakos tak dziwnie sie zaznaczyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolana wygladaja jak banki , brzuch jakby pod warstwa tluszczu znajdowalo sie kartonowe pudlo , miednica jak u kobiety po 60 tce laczenie brzucha z klata piersiowa.. a wlasciwie jego brak. to to co konkretnie przeszkadza , tak jak prosiles.

Obejzyj sobie prace Rubensa , tam jest wiele aniolkow ktore moga Ci pomoc ze zrobieniem tego amorka takim jakim byc powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Pablo

moze by ktosnapisal jakby widzial ta scenke?

 

Ty bierzesz udział w bitwie, czy my? Rozumiem pomoc w postaci porad co poprawić,m co jest nie tak, ale sama scena powinna byc chyba twoją wizją może z małymi zmianami sugerowanymi przez innych. Nie czekaj na sugestie tylko sam coś wymyśl napisz maturę i do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności