Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Plan był prosty:

Wchodzimy szybko!

Uderzamy mocno!

Oślepiamy ich blaskiem amerykańskiego słońca ! :)

Wychodzimy bogaci

Nice and easy, nobody gets hurt

Ale od samego początku coś się nie układało...

Najpierw kierownik banku, który miał otworzyć skarbiec, zmarł śmiercią naturalną, najprawdopodobniej przyczyną była nieodpowiednia dieta, zbyt duża ilość ołowiu we krwi zawsze negatywne wpływa na zdrowie. Przy wysadzaniu drzwi do skarbca użyliśmy za dużo materiałów wybuchowych przez co zniszczyło się kilka skrytek depozytowych a pieniądze zaczęły fruwać po całym pomieszczeniu. Po wybuchu zakładnicy stali się zbyt nerwowi i za bardzo rozpraszali naszą uwagę więc trzeba było ułożyć ich na kupie f_shitm_c64fab9.gif żeby mieć ich wszystkich na oku.Na koniec wywiązała się drobna kłótnia pomiędzy nami o to kto ma zbierać pieniądze z podłogi a na domiar złego odział SWAT wkroczył do akcji próbując uratować sytuację... a ostrzegaliśmy, że mamy ze sobą podręczną bombę nuklearną, która miała zapewnić nam nietykalność :/....

 

f_concept01m_8e829ce.jpg

 

W pracy chciałbym przedstawić moment w którym rabusie kulturalnie wymieniają swoje poglądy i jednocześnie oddział SWAT dokonuje szturmu i ratuje sytuacje, członkowie spuszczają się na linach, strzelają, wysadzają dach, ratują zakładników etc. etc. (SWAT to te czarne ludki w tle ;))

 

Może zmienię koncepcję jak wpadne na coś lepszego :P

 

.

a teraz tak szczerze, ma to ręce i nogi? :D XD

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plan był prosty:

...członkowie spuszczają się ...

 

czyzby ktos tu probowal przemycac tresci dla doroslych ? ;)

 

a tak serio to sam opis dobry, prawie jak scenariusz do czarnej komedii, pomyslalem o tym samym co Lelen, duzo organiki, ciekawe jak sobie poradzisz, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń dzieki, właśnie to mój głowny cel: podciągnięcia się z organiki, która kuleje w moim przypadku :)

 

Pawelkos oj no szukasz na siłę :D głodnemu chleb na myśli :D

miałem napisać, że członkowie SWAT-u schodzą po linach? to brzmi za wolno a oni bardzo szybko "wziu" ;)

 

Czy ja wiem czy dużo organiki 5 postaci Hyper Real to nie tak znowu dużo :D

 

O i znalazłem już bardzo fajne refki drzwi do skarbca :) klik 16+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSn4k3 dzięki

 

kellyq dzięki, mam nadzieję, że na końcu też coś z tego klimatu jeszcze zostanie :)

 

Nezumi hehe cieszę się, że się podobą :)

 

Pawelkos bo patrzysz nie tam gdzie trzeba :) może byłeś rozproszony:D przypatrz się dobrze :D

 

RaVirr naprawdę nie wiem skąd te całkowicie bezpodstawne przypuszczenia :D

 

 

 

I btw szybko przeanalizowałem tzw line of action:

 

 

f_linesofsctim_6442c87.jpg

 

 

Jak wiadomo niemal wszyscy zaczynają czytać (nawet obrazy) z lewego górnego rogu toteż tam umieściłem lampy jażeniówki (łącznie z tymi które są urwane po wysadzeniu dachu w powietrze) aby poprowadziły wzrok na kobitę, ta z kolei patrzy na mężczyznę z włosami i jeszcze ułożeniem ciała i ręki wraz z jej przedłużeniem w postaci broni krótkiej idealnie prowadzi wzrok na drugiego bohatera nazwijmy go Shaggy. Ten z kolei swoim wzrokiem i ręką prowadzi wzrok do łysego, który z kolei zaintrygowany explozją kieruje tam swój wzrok i zainteresowanie prowadząc jednocześnie widza do membera oddziału SWAT który właśnie wpada jak burza do pomieszczenia przez świeżo utworzony otwór w dachu strzelając na oślep jak opętany :) Member SWAT-u 01 nazwijmy go DumbAss swoim wzrokiem -> ciałem -> bronią długą (typu m16 lub podobnym modelem) -> rozbłyskiem od wystrzału -> i serią z karabinu prowadzi wzrok do podręcznej bomby nuklearnej która gwarantuje zagładę wszystki w promienu 12km ;)

Dalej za pomocą światła wzrok wędruje do zakładnika, który dostał wyrok w zawieszeniu, śledząc linę na której wisi ów jegomość widz trafia na kolejnego membera grupy uderzeniowej który jak nie okazuje nie wyskoczył z dachu ;) potem wzrok wędruje dalej po linie do samego dołu, zatrzymuję się na chwilę na wysadzonych drzwiach od skarbca (technicznie to się nie nazywa drzwiami ale brakuje mi słowa :D) potem wzrok wędruje do kupy f_shitm_c64fab9.gif zakładników :D

Zakładnik odpoczywający na górze swoim ciałem a w szczególności wyciągniętą ręką kieruję wzrok widza na (chyba) ostatniego membera oddziału szturowego który z niewiadomych przyczyn zabrał ze sobą stingera i z jeszcze bardziej tajemniczych powodów próbuje go użyć :) Wzrok widza kierując się po wygiętym ciele Rocketmana, jego rakietnicy orac przewidywalnej trajektorii lotu pocisku rakietowego dociera w końcu do sprawcy całego zamieszania czyli skarbca wypełnionego obrzydliwym bogactwem :)

I tym oto sposobem cała historia zostaje odpowiednio opowiedziana

 

Czysta nauka, nie może być inaczej :D

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe najlepszy jest ten w prawym dolnym rogu :)

A ty nie miales sie pakowac do DRIMAGINE? :P

 

Już się spakowałem :D

 

-----------------------------

 

Dobra no to rzucam co mam, bo i tak stoi w miejscu i nie prędko znowu ruszy :( na szybko coś machnąłem, trochę mało i wygląda jak z kiepskiej gierki sprzed 10 lat ale jak znajdę czas do troszkę jeszcze nad tym popracuję i dołożę detalu to może będzie jakoś wyglądało :) Choć z drugiej strony skoro i tak bedzie daleko w tle, niemal w pełnym mroku i rozmyte extremalnie silnym dof-em to może jednak wystarczy :D

 

f_01concept2m_f53dfc4.jpg

 

f_02concept3m_45a1dcb.jpg

 

i już mi się nie chce do ramek wrzucać :P

 

f_03m_4ebb413.jpg

 

f_04m_4235233.jpg

 

f_05m_cb147e0.jpg

 

f_06m_d8526e9.jpg

 

f_07m_69776f3.jpg

 

f_09m_66fbd63.jpg

 

f_10m_65b7fbf.jpg

 

f_11m_18b87c4.jpg

 

f_12m_d3fc89f.jpg

 

 

f_13m_aa42f52.jpg

 

f_14m_ab3d2e1.jpg

 

f_15m_8c71b5c.jpg

 

f_16m_40bfc52.jpg

 

f_17m_5ddca3a.jpg

 

f_18m_f3c00b4.jpg

 

 

i jeszcze szybki test działania :)

vimeo

 

 

Chyba źle elektrykę poprowadziłem, bo nie znalazłem dokładnych planów :D

zresztą i tak tego nie widać :D

 

to by było na tyle w ramach ćwiczenia organiki :D

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....masz niezłego skilla...

lenia mam jeszcze większego :D i dzięki

 

KoMic dzięki, a co do tego jak ma to działać to widzę, że wszyscy przegapili mój ostatni link (to te białe literki na końcu posta:)) jeszcze raz wrzucam --->>klikvimeo

Bolce się wsuwają tam gdzie trzeba ale wysunąłem je bo ładniej wyglądają :D

troszkę musiałem poprawiać design żeby to wszystko działało jak powinno :) bo mi się drzwi nie chciały otwierać :)

 

-edit- mój błąd :/ vimeo dało dupy z kompresją pliku więc podmieniam na youtube, teraz powinno działać

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale nie musisz na obrazkach pisac "High Quality", bez tego widac ze dobry model ;)

Ladnie idzie, zeby ci tez tak ladnie poszlo z oddaniem zamotania i dramatyzmu sytuacji na 1 obrazku to bedzie super. Powodzenia.

 

edit: a ten filmik jest freaking impressive :)

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności