Skocz do zawartości

ChC12: "Gruby i chudy" by Rembik


Rembik

Rekomendowane odpowiedzi

Mój koniec! Kilka rzeczy musiałem pominąć lub zapomniałem. Pozdrawiam.

chudyigruby1.jpg

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

Tak, tak to znów ja, wrzucam dzisiejszy szkic, to część całości...

grubasszkic.jpg

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki serio, miło mi, że się podoba i że ktoś się zainteresował w ogóle. Na razie robię w b. niskiej rozdzielczości, jutro chyba wrzucę na większą oby mój komputer wytrzymał :D Macie jakieś sugestie?

Pozdrawiam

 

grubas1.jpg

Edit:

Cieszę się, że się spodobało!!!!

Nie chcę walić postami jak z karabinu więc zapytam się tutaj, zmieniłem mordkę chudego jeśli możecie pomóżcie czy w lepszym kierunku, bo zęby tego dzida i nos doprowadzają mnie do szaleństwa :D

 

[/url]twarzinna.jpg

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super. Chlopie, fantastycznie sie rozkrecasz. Strach sie ciebie bac przy tempie twojego rozwoju. Postacie bradzo fajowe. Szkoda mi tylko napisu krzywo na bluzie z poprzedniej wersji, aczkolwiek wyeksponowanie podpisu jest bardzo kreatywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale chyba moze byc fajniejsze :)

 

Kilka uwag subiektywnych:

 

Przez to, ze oni wszyscy tak łypią oczami w nasze prawo, to mam wrazenie, ze cos waznego dzieje sie poza kadrem i to mnie wyprowadza z obrazka.

 

http://www.polishartworld.com/upload/Artwork/7/a7d29490.jpg

W tym obrazku u Dudy Gracza postac tez wyglada poza kadr, ale to raczej ukazuje jego refleksje, zadume. W kazdym razie pozostajemy z postacią, a nie zaczynamy sie interesowac, na co on tak patrzy.

 

Troche nie "siedzą" te postacie. Szczegolnie ciezaru grubego faceta nie czuc. On tu wyglada bardziej jak balon na uwiezi pieska. I zaraz powoli uniesie sie w powietrze ;) Chociaz w sumie nie bylby to zly koncept ;)

 

No i nie do konca jest stworzony jakis swiat tych kolesi, tzn oni od tak sobie sa, ale w ogole nie mozna sie wczuc w ich nastroj, mysli. Takie rzeczy chyba sa determinowane przez oczy, uklad glowy, gesty. Wszystko to masz ale tworzone jakby bez dokladniejszego przemyslenia co chcesz pokazac. Tutaj tez polecam Dude Gracza jako przyklad poglebionych psychologicznie postaci.

 

Malec przy duzym psie troche zniknal w tych okularach i ubraniu, wczesniej chyba byl ciekawiej "zaaranżowany".

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, leander, atheg dzięki wielkie, ale od początku chciałem zrobić ot taką zwykłą ilustrację, próbowałem potem zrobić małemu odbicie w okularach, że niby policja nadjechała, ale czasowo musiałem wrzucić jak jest. Finał w 1szym poście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności