Skocz do zawartości

[Modelowanie]Klamka[3ds max]


KermiT01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Czy to jest az takie trudne? Czy nie umiesz troche sam pokombinowac? Nikt nie bedzie robic specjlnie dla Ciebie tutoriali do wszystkiego.

 

 

Dla kogoś kto ma styczność z 3ds max'em prawie rok to jest to kwestia minut, a ja włączam maxa i nie mam pojęcia jak to zrobić... jak nie rozumiesz to poproś kogoś, aby ci tak walnął w głowę, że

nic nie będziesz pamiętał, siadnij do 3ds max'a i wtedy spróbuj.

 

A pozatym jest tutotrial do robienia klamki/rączki na tym serwisie

 

Mógłbyś podać link ?

Edytowane przez KermiT01
Post aduko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit - nie chodzi o to, czy ktoś siedzi w tym godzinę czy kilka lat. Jeśli zaczynasz, to najpierw zapoznaj się z programem, poznaj najbardziej potrzebne funkcje, TU jest jakiś tutorial o polymodelingu, może Ci pomoże. Proszenie o tutorial modelowania jakiejś konkretnej rzeczy to jest coś jak przyznanie się do lenistwa. To tak jak rysowanie po kropkach na etykietach z Kubusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit - nie chodzi o to, czy ktoś siedzi w tym godzinę czy kilka lat. Jeśli zaczynasz, to najpierw zapoznaj się z programem, poznaj najbardziej potrzebne funkcje, TU jest jakiś tutorial o polymodelingu, może Ci pomoże. Proszenie o tutorial modelowania jakiejś konkretnej rzeczy to jest coś jak przyznanie się do lenistwa. To tak jak rysowanie po kropkach na etykietach z Kubusia.

 

 

To może jakiś POLSKI tutek o funkcjach związanych z modelowaniem tzn. wyjaśnienie funkcji przycisków, bo jak ich nie znam to nawet największy robotnik nic nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tutaj nikt nie bedzie bic. sam nie jestem mistrzem na maxie, caly czas sie ucze ale wiem ze wszystko jest na necie, jak nie po polsku to po angielsku. Zawsze mozna wlaczyc translatora i sobie przetlumaczyc wyjdzie moze troche smieszne ale zrozumiesz o co chodzi. Zacznij robic to co w prostych tutorialach poznasz kilka opcji modelowania a pozniej sam bedziesz umial cos zrobic. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tutaj nikt nie bedzie bic. sam nie jestem mistrzem na maxie, caly czas sie ucze ale wiem ze wszystko jest na necie, jak nie po polsku to po angielsku. Zawsze mozna wlaczyc translatora i sobie przetlumaczyc wyjdzie moze troche smieszne ale zrozumiesz o co chodzi. Zacznij robic to co w prostych tutorialach poznasz kilka opcji modelowania a pozniej sam bedziesz umial cos zrobic. Powodzenia :)

 

Właśnie dlatego szukam tutka, kiedy wymodeluję trochę przedmiotów przekonam się jak jaka funkcja działa i sam będę mógł robić różne rzeczy wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aduko podał Ci linka do tutoriali, na których większość ludzi tutaj zjadła swoje zęby. Poczytaj, popracuj i naucz się czegoś. Gwarantuję, że te tutoriale Ci pomogą.

 

A trzymanie się tyko tutoriali po polsku jest błędem. 3ds max tak jak większość programów jest anglojęzyczna. Bez znajomości angielskiego daleko nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności