Skocz do zawartości

[NIPW3D]Mały świat


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i tak tego do końca nie uciągnę ale plan jest taki :

 

Widok ulicy a na niej pełno nielogicznych urządzeń, gdzieś z boku kemping jako siedzisko szalonego wynalazcy i neonowy szyld( jakieś śmieszne motto albo coś) w każdym razie ma to być z jajem .

 

Tylko nie wiem czy pasuje w 100% do tematu ... Najwyżej wyjdzie w praniu i coś się zmieni .

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

Obrazek fajowy! chciał bym to zobaczyć skończone w 3D. Jaka to książka? Są jeszcze jakieś inne obrazki w tej książce? powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Trochę kanciaste to koło, no i te kamyki pod nim wyglądają jak różaniec, ale rozumiem że było zrobione na szybko bo czas Cię goni :D.

 

Dzięki za wstawienie rysunków!:)

 

Będę śledził. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania -> miło słyszeć , mi się strasznie podobają właśnie te rysunki z książki . Nie wiesz czasem czy autor jest też rysownikiem ?

 

slowiak -> to są boxy do podglądu ;-) w ich miejsce będą zupełnie inne .

 

Dzięki za miłe słowa na rozgrzewkę jutro pierwszy up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niestety, jako dziecko nie interesowałam się tym kto coś napisał albo narysował, a teraz już nie wiem gdzie ta książka się podziała. Na pierwszej stronie za okładką nic nie pisze? Też mi się strasznie te obrazki podobały, treści już kompletnie nie pamiętam ale obrazki tak.

Jeszcze mi się przypomina Alonuszka i Konik Garbusek, gdzie też były przepiękne obrazki. Oj ale zaczynam tu marzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gangrel -> Dzięki :)

Aniu -> No te książki mają swój urok , a rysownikiem jest sam autor :)

iacu -> Ha taka motywacja :) dzięki wielkie .

 

Chce to skończyć, ale jak to zrobić kiedy na drodze same problemy ?

Dopiero co uporałem się z awarią systemu ,a teraz jeszcze mi monitor padł i dzisiaj awaryjny podłączyłem ..

 

UP : miejmy nadzieję że dalej pójdzie z górki i te aktualizacje wątku będą częstsze .

kolol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem na mały problem i liczę na waszą pomoc ;] .

Mianowicie przestawiłem gdzieś jakąś opcję i teraz gdy wchodzę w edytowanie polygonów to dzielą mi się one w widoku na tris'y (tzn. tylko w podglądzie bo zaznaczyć mogę już cały poly) nie daje rady tak pracować :0 HELP ...

50808578.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności