Skocz do zawartości

[NIPW3D]maszyna marzeń


Rekomendowane odpowiedzi

Długo się zastanawiałem nad moim projektem na bitwę. Zdecydowałem, że będzie nią maszyna do spełniania życzeń. Kto by nie chciał urządzenia które daje to czego pragniemy za jednym pociągnięciem dźwigni:p

bitwa1a.jpg

Edytowane przez DiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrobiłem szkic jak planuje zrobić scenę. Ze względu na mój wątpliwy talent plastyczny (zwłaszcza kiedy na rysunek poświęcam 10 minut) po rysunku omówię wygląd sceny.

cci00000.jpg

Scena będzie przedstawiać dzieciaka w pokoju pełnym zabawek. Pokój wygląda jak po przejściu tornado, a dzieciak stoi przy maszynie życzeń i "produkuje" kolejne zabawki. Całość będzie w klimacie bajkowym: dzieciak będzie miał wątłe ciało i dużą głowę. Proporcje przedmiotów będą zaburzone jak to w niektórych bajkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy koncept pomieszczenia dokładnie to jednego mebla:p.

lozko.jpg

Wiem że trochę za mocne światło wyszło, a co do samego ujęcia będę chyba dążyć do widoku jak na szkicu czyli ujęcie obejmujące 3 ściany ale z kamery bardziej przy ziemi. Co do samej postaci jeszcze myślę nad jej wyglądem i wkrótce zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dtaa pamiętam ten serial fajny był:D

 

co do pracy to zdecydowanie zmniejszyć trzeba oświetlenie, nic nie widać, może na początek dawać zwykłe oświetlenie i bez materiałów, łóżko i drabina musisz zmienić są za duże i nie wyglądają naturalnie, szczególnie drabina szczeble ma za duże, no troche pusto jest w tym pokoju, jak masz problemy z wymiarami to polecam miarke i ewentualnie wzoruj się na meblach które masz u siebie w pokoju,

żeby zachować proporcje, przez to praca będzie wyglądała bardziej realistycznie, wiarygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności