Skocz do zawartości

[NIPW3D]: Król Artur


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziś wstawiam pierwsze sceny (nie wytrzymałem z czekaniem na kartę graficzną i robiłem to na starym kompie) więc render jaki jest, taki jest.

 

5.jpg

 

6.jpg

 

Tak wiec w miejscu gdzie na pierwszym obrazku jest szyba, a w środku zielony box będzie znajdowało się drzewo do którego będzie szło dużo kabli, rurek itp. Zamysł jest taki że drzewo tworzy tlen dla całego podziemia :D

 

Drugi obrazek:

-nie ma szyby ze względu na wydajność komputera :P

-w miejscu czerwonego cylindra będzie taka jakby winda/teleport

-zielony box - wielkie wentylatory

 

Oczywiście są to wstępne sceny i jeszcze dużo się zmieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł, ale na początek radzę poprawić proporcję bo nie które elementy są za duże, zmniejsz też trochę kadr, za blisko jest chyba, że chcesz się skupić na tych schodach, nie możesz łączyć ze sobą elementów balustrady z podłogą i dawać na to turbosmooth?? , powinny być proste i płaskie, tak to wygląda nie naturalnie, może w google poszukaj jakiś inspiracji, pomysł z teskiem może jest fajny, ale jak na taki temat, miasto cywilizacja pod ziemią, można zrobić coś ciekawszego niż schody do podziemnego tesko, takie jest moje zdanie, powodzenia z praca i witam na forum patrząc na liczbe twoich postów, chyba jestes nowym użytkownikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Może lepiej by było podnieść trochę kadr do góry i nieco oddalić tak aby pokazać też powierzchnie (skałę). Bo jak dla mnie nie czytając opisu do twojej pracy nie wiedział bym że jest to 'Miasto w skale'. Trochę duże wydają się niektóre elementy (proporcje).

Co do samego tematu skała kojarzy mi się ze 'skałą' lub górami...skoro robisz to miasto pod ziemią to może praca się powinna nazywać 'podziemne miasto'...ok ale tu już się czepiam szczegółów. Pozdrawiam i powodzenia!...aaaa no i czekam na tą elektronikę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za rady i sorry za nie skorzystanie z nich.

 

Obiecuję że jest to ostatnia zmiana tematu. Scena będzie przedstawiać samotnego rycerza ze średniowiecza, który będzie wyciągał miecz z kamienia.

attachment.php?attachmentid=63136&stc=1&d=1241284407 Jeszcze dzisiaj wyśle scenkę z gotowym mieczem :P

Liczę na kolejne rady za które z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiega od tematu, poprzedni pomysł bardziej pasował.

 

Ustaw rycerza jakoś inaczej, żeby było widać że wkłada w to siłę, teraz nie wiadomo czy pcha czy ciągnie, i miecz bym wbiła raczej na czubku kamienia (kamień można trochę spłaszczyć gdyby wtedy było za wysoko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No rycerza jeszcze będę trochę zmieniał ale w pierwszej kolejności zrobię mu zbroje bo w puszcze będzie maił trochę bardziej ograniczone ruchy!

 

Od tematu nie odbiega bo w jednej wersji legendy jest ze nikt nie wyciągnął miecza ze skały, wiec "idea niezrealizowana".

 

Wstawiam chyba ostatni render z tego starego kompa, bo nawet dopasować ciała bipeda do zbroi nie moglem bo tak się zacinało :P Ale w tym tygodniu już będę miał swojego kompa więc zacznę pełną para. Wtedy też poprawie kamień :P

attachment.php?attachmentid=63139&stc=1&d=1241298583

Edytowane przez borob92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednej wersji legendy jest ze nikt nie wyciągnął miecza ze skały
nikt oprócz samego Artura, temat całkiem fajny (choć poprzedni bardziej mi się podobał):D,

 

mam nadzieje że uda ci się skończyć, wydaje mi się, że rycerz powinien być znacznie większy, miecz wydaje się za duży, zbyt masywny, kamień bym zmienił na większy może jakaś większa skała, bo wygląda jak snop siana, wiem że to koncept tylko ale powinien być znacznie większy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności