Skocz do zawartości

[NIPW3D]: "kobieta idealna"


Rekomendowane odpowiedzi

opis: "W niedalekiej przyszłości w wyniku tajnych eksperymentów nastąpiła epidemia, która uśmierciła wszystkie kobiety.

Przez wiele lat mężczyźni próbują naprawić ten błąd i po latach eksperymentów, w końcu im się to udaje.

Postanowili jednak dodać małą modyfikację...."

 

Chcę tu przedstawić okrucieństwo, żądze władzy i egoizm jakim kierują się mężczyźni.

praca wykonana w programach Maya i Photoshop.

 

 

Description: “In the future, after secret experiments, outbreak of an epidemic came to the world. All womankind has died. Man's tried to repair this mistake for many years , and one day, their are successful.

But they decide to add small modification to woman brain...”

 

I would like to show brutality, lust for power, selfishness of man's society.

Made in Maya and Photoshop.

 

Sorry for my english.

 

Hi-Res:

http://www.tuminski.pl/idealnakobieta/gotowe_hi.jpg

 

 

gotowe_low.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

myslalem ze moze cos takiego ale bardziej "w druga strone" - bo ta akurat jest przerazajaca :)

dac jej kufel piwa, dobra patelnie, zamknac usta moze :P hehe...

jeszcze pomysle..

narazie rezerwuje taki tytul.

 

powodzenia wszystkim !!!!!!!

refer1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mileS: mam takiego pilota - serio !! dostalem na kawalerskim...:) ale chyba bateria padla ...:) .. dzieki za pomysl...

moze tez jakas pilka nozna pod noga, pilka do kosza na trzeciej rece rece (kreci na palcu - ze laseczka umie rozne tricki - wiecie!!), piwko bo lubi znami wypic, rzeczy ktore lubia robic osobniki plci przeciwnej.

zastanawiam sie czy dac jej tyle rak czy jednak zrobic normalnie (czyli 2) tylko jakos to fajnie pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz uwazac, bo co na pierwszy rzut oka wydaje sie byc idealem, po chwili moze zmienic sie w udreke. taki glupi przyklad, zeby lubila grac....,,,, eeeaaa ze co? chcesz sie rozstac z kompem bo dziewczyna bedzie caly czas na nim wisiec?. To samo tyczy sie piwka, wracasz do domu i zastajesz pusta lodowke, a do panny ledwo trzymajacej sie na nogach zalatuje gorzelnia: ], zastanow sie mocno czego chcesz: ] bo ideal nie jedno ma oblicze, hehehehe

pozdro

 

 

EDIT: najwazniejsze jest aby nie marudzila, kiedy TY grasz i kiedy TY pijesz piwo, kiedy TY ogladasz mecz(tu tez trzeba uwazac, wszak wiele mamy klubow) hehe tylko nie wiem jak to przedstawic: ]

Edytowane przez KoMic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealow a juz na pewno nie kobiety ;] Ale powinna miec czarne wlosy ok 170 dlugie nogi

biust 90cm

brzuszek60cm

pupcia90cm

sluchac nie pieprzyc glupot

A co do tych rak to dwie wystarcza jak bys sobie poradzil z kims co ma 4 razy tyle rak co Ty. ;]

Edytowane przez Bielik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprostproporcjonalne? hmmm.. to moze i masz racje...

sprubuje cos z tym zrobic...(rysowac za bardzo nie umiem wiec musze z obrazkow - a ciezko znalezc pozy ludzi dokladnie takie jakie mam w glowie).

A moze poprostu zmienie temat.

albo w ogole sie wycofam..cos nie wjechal mi ten temat konkursu. brak pomyslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIU:

skoro ty uwazasz ze pomysl fajny to chyba jednak go skoncze.

Ty i kotisded macie absolutnie racje ze nie jest to zbyt widoczne.

postaram sie zatem walnac jakis szkic jak ja to widze (bo te posklejane zdjecia nie oddaja do konca klimatu). generalnie myslalem zeby ten starszy Pan byl np. w szlafroku, na boso lub w kapciach (wiadomo po co przyszedl - jego przedmiotowe myslenie o kobiecie ma byc widoczne)

no i ten grzeszny usmieszek na twarzy w trakcie (wyraznego) przyciskania lewa reka na konsole kontrolna na prawej rece. chce tu pokazac wyrazne skupienie sie kolesia na tym guziczku. no a laseczka.. mam nadzieje ze jak zrobie obiekty to bedzie wyrazniej widac te urzadzenie kontrolne wbudowane w mozg kobitki. wciaz nie wiem czy to ma byc cyborg czy raczej klon. Jesli chodzi o otoczenie to jeszcze nie przemyslalem. (jakies pozbawione piekna zimne komnaty) w koncu nie mial facetowi kto podpowiedziec jak co ma wygladac. po odejsciu kobitek - wszelkie poczucie piekna u meszczyzn poprostu - "motyla noga - ZNIKLO".

dziekuje ogromnie za komentarze...!!!

 

ps. ANIU - do jakiego macania @#$%^&??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi sie ze jak by to byl cyborg to nie byla by to kobieta idealna. Jak jj zaczniesz mieszac w mozgu tez bedzie jakos brzydko wygldac. Wydaje mi sie ze obroza by pasowala. Mogl byszrobic kobiete ktora jedna reka probuje sciagnac obroze a druga ma wyciagnieta w strone faceta. Ewentualniemozna dodac np. swiecaceiczy by wygladalajak zahipnotyzowana. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iacu- moim zdaniem lokalizacja w muzeum to świetny pomysł jeśli ktoś zna temat, bardziej chodzi mi o to, ze trudno się domyślić czemu ten dziadek tam stoi i czemu ma zegarek i czemu ta laska ma ta elektronikę do "macania" :P. Musisz w jakiś sposób przekazać jego zamiary i dlaczego on tam stoi.

 

Będę kibicował.

 

aaaa... wprost proporcjonalnie jednak pisze się oddzielnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm odradzałbym rzeczy typu piwo czy piłka nożna :D Z tego co rozumiem to ma być ideał kobiety, a nie kobieta o cechach facetów. Gdyby kobiety byli jak mężczyźni, faceci by z nimi nie wytrzymali.

Nie przypisuj cech mężczyzn tej kobiecie, bo wyjdzie hermafrodyta a nie ideał.

 

Popieram pomysł z pilotem - kobiety z ładną figurą, umysłem i duszą i tak są idealne, brakuje tylko możliwości ich kontrolowania ;)

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joystick powiadasz ? ...dobre....

ja uzyje konsoli kontrolnej (pilot brzmi tak polytko) ... a moze to ma takie byc? w sumie pilot (ten od TV) to taki troche symbol "kontroli"...ale to takie oklepane...bije sie z wlasnymi myslami ..mam nadzieje ze cos sensownego jeszcze wymysle...

dzieki za komentarze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że wybrałeś ciężki temat. "Ideał" to pojęcie względne i dla każdego wygląda nieco inaczej :) Jeden woli kobiete 100kg a inny 45kg, jeden woli delikatną, a jeszcze inny taką która lubi być bita pejczem podczas miłości xD Ja lubię brunetki, a ktoś lubi blondynki i która kobieta lepsza moja czy jego? Jeśli zrobisz kobietę idealną to idealna będzie dla ciebie, a dla osoby oceniającej może być monstrum :) To takie moje małe rozmyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o tym myslalem....jakos trzeba by zaznaczyc ze sa rozne modele (i tak najwazniejsza jest kontrola jej umyslu) ale masz racje...moze jakis nr modelu dodam, w kazdym razie sprobuje cos wymyslic zeby bylo wiadomo ze inne maja inny wyglad..

dzieki za uwage!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo by fajnie - ale moim problemem jest czas! robie 3d jako hobby i nie mam zbyt duzego doswiadczenia (zwlaszcza w modelowaniu). raczej chcialbym sie skupic na 2 postaciach dopracowujac mocno detal i tekstury, bo zauwazylem ze w mojej ostatniej pracy jak zrobilem troche wiecej modeli to zabraklo mi czasu na te wlasnie rzeczy.

sam zobacz:

http://www.tuminski.pl/images/portfolio/42.jpg

ale dosc gadania moze bym wam w koncu cos pokazal..dzis zabieram sie za modelowanie kobitki...gdyz ta napewno bedzie w projekcie, a co do reszty obiektow to jeszcze musze przemyslec koncepcje...

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie wiem czy to nie za wolgarne juz bedzie...(moze ok jesli to cyborg)

ale jesli klon to juz troche mi to nie pasuje - potraktowane zbyt przedmiotowo.

to ma byc zniewolenie ale tak nie do konca!

cos jak klony w gwiezdnych wojnach. maja wlasna osobowosc lecz sa lekko zmodyfikowani genetycznie, tak aby wykonywac polecenia.

nie chce stworzyc niewolnika - doslownie. ale raczej "prawie" wolna istote - ktora poprostu wykonuje polecenia troszke lepiej niz ta wymarla kobitka (ktora jest w opisie mojej pracy). problem w tym ze jakos musze te zniewolenie pokazac (narazie jest to ta elektroniczna obroza na mozgu - ala Lobot Carlissiana) ale jeszcze moze mi cos wpadnie do łba!

dzieki za posty !!!

niech moc bedzie z wami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie nie bylo...

usiadlem dzis i zaczolem rysowac tak jak to widze...

no i klops!! (nie chcieli byscie widziec moich rysonkow !) -

dlatego zrobilem na szybko proste 3d obiekty i podrysowalem w photoshopie

traktujcie to jako szkic olowkiem ;)

zdecydowalem sie na KLONA - jak widac na rysunku pranie mozgu w toku !

wszelkie komentarze bardzo mile widziane !

szkic2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce tu pokazac bardzo zaawansowane technicznie pomieszczenie...mieszanka Star Wars, Blade Runner, THX (biale sterylne pomieszczenia), "kobieta idealna" prawie na ukunczeniu - zostaly tylko male poprawki na jej umysle ;)

co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sproboj ustawic kamere centralnie i zawezic kadr tak zeby ledwo miescila sie laska a naukowiec byl troche wysuniety w strone kamery i widoczny od kolan w gore patrzyl sie na laske, ten okrag powinien duzo dobrego wniesc do kompozycji. bialy klimat troche obcykany moze jakies retro kolorki ? moze cos ala syd mead?

 

w takim klimacie tez bym to widzial

http://www.youtube.com/watch?v=rEWzUzORjL8

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

ttaaddeekk ->

heeeeeeee.... troche to podchodzi pod moj temat :) idealna kobitka . podoba mi sie !!

klimat - CIEMNY - czyli taki jak mi sie ostatnio wkreca w moich jedynych paru pracach jakie ostatnio zrobilem. mam wrazenie ze ze to wplyw Irlandzkiej pogody !!. boje sie ze ludziom nie wjezdzaja takie ciemne rzeczy. dlatego pomyslalem ze zrobie na maxa jasny klimat (sterylny i nowoczesny). no ale - rzecz do przemyslenia jeszcze .. narazie modeluje glowe laski :)

co do kamery - zrobilem pare do porownania. (choc mam w glowie jedna mysle fajna ale musze posiedziec nad sceneria - wiec moze pozniej dodam)

w zalaczeniu klimat jaki bym chcial uzyskac - szkice Pana Syda

 

kadr1.jpg

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

syd mead! to jest to !!

tadziu -ze cie tak nazwe- dziekuje za ten trop !!!!!!

podoba mi sie...

w sumie to piszac wczesniej BLADE RUNNER - juz lekko na ten trop wchodzilem - poprostu jeszcze nie wniknalem w temat.

 

tak czy siak - dzieki wielkie za ta podpowiedz !!

widzialem pare pracek i kolorystyka naprawde fajna (choc mysle ze trzeba miec wyczucie kolorow zeby osiagnac dobry rezultat - choc kolory to pewnie nie wszystko co cechuje syda meada - ale jeszcze doczytam)

poki co zauwazylem ze jest jakis leki nacisk na "wariacje" KOLORow - lekko komiksowe.

ME LIKE IT !!

Edytowane przez iacu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić podobny temat :) Ale trochę inaczej to sobie wyobraziłem. Jak wymyślę coś innego, to zdradzę Ci koncept, jeśli nie wymyśl,ę to będziesz mieć konkurencje :P

Pozdrawiam,

Powodzenia !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troszke zamieszalem w kadrze.

z poprzednich chyba bym jednak zostal przy nr.1

natomiast moze ten by byl lepszy ?

(wysylam 2 do porownania)

klimat zostanie taki jak na zdjeciach referencyjnych

wszytskie komentarze BARDZO mile widziane.

 

persp2.jpg

 

persp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty....

troche mnie nie bylo.. a tu termin sie zbliza,....

robie jeszcze nowy model kobity...ale nie wrzucam poki nie bede na odpowiednim etapie...(dajcie pare dni) .

i biore sie za otoczenie,....

usta..hmmmm...raczej powinny byc...sa potrzebne!

ale moze struny glosowe niekoniecznie ..hehe...

co do kadry..dzieki za pomoc w wyborze - mi tez sie ten z naukowcami w tle bardziej podoba...

niedlugo jakis update.. objecuje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znowu..

dlugo mnie nie bylo

dlubalem ta kobitke troche bo niegdy wczesniej nie robilem takiego modelu.

jescze musze poprawic pare rzeczy ale to moze jak by sie udalo zakwalifikowac do 2 etapu :).

zastanawiam sie nad poza w jakiej by sobie tam byla przyczepiona do tych mechanizmow (jakias elektronika, rurki z plynami, )

myslalem tez nad aparatura do prania muzgu i chyba zrobie cos podobnego jak w Johny mnemoniku..

a klimat tak jak wczesniej (moze troche mix z takim jak w zalaczniku)

co myslicie ?

 

model_kobitki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności