Skocz do zawartości

[NIPW3D]Turbo pojazd


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prace poweoli ida do przodu!Pojzad modelowany jest w osobnym pliku ale jeszcze troche zostalo do wymodelowania podstawy aby zajac sie faszerowaniem go turbo silnikiem!!!To sa takie proby otoczenia czy wogole dam rade !!!Ukladanie i modelowanie kamykow to nie jest moje ulubione zajecie!!!Pozdrawiam i czekam na jakie skomety bo narazie sam sie udzielam !!W moim watku!!!

Edytowane przez eric
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus !! !!! !!!

bardzo fajnei sie zapowiada !!! !!!!!!!! naprawde trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i zycze zebys dociagnał to do konca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napewno bedzie super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pozdrawiam i zycze powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calosc ciekawie wyglada ale doczepie sie jedmego autko lata a dopiero co wychodzi z zakretu. Podoba mi sie to ze jest ono przechylone ale chociaz te dwa kola powinny stykac sie z torami. Rozumiem ze pojazd ma taka sile ze te slniki odrzutowe podnosza go ale nie realistycznie to wygloda. mam nadzij ze wisz o co mi chodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIELIK93 , narazie jest to poczatek pracy, koncept przeistacza sie w prace docelowa wiec takie rzeczy sa u mnie normalne .Jak wymodeluje pojazd to dopiero go odpowiednio uloze wiec narazie sobie leci!!A pozatym moc jest z nim wiec wszystko moze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepne sie jeszcze kaktusow. lepiej je przymodelowac niz kulka oblepiona textura. w malym jest ok, ale w wiekszym mocno ssie po oczach. reszta spoko,

zapowiada sie klimatyczna scenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktusy sa niby modelowane czyli kulka z poprzesuwanymi krawedziami ale widocznie nie daja takiego efektu ja osobiscie bym je zostawil w koncowej fazie dodam jeszcze kolce ale to na koniec zeby kompa nie mulilo!I teksturke chyba tez poprawie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze ci idzie z tym turbopojazdem. Jednak pod grillem tekstura ci się rozmazuję, tak jak napisałeś ogień jest ciemny, a przez to mało naturalny. Na twoim miejscu dodałbym jeszcze silnik na maskę, porządnie zabudowany, przez to samochód nabierze więcej charakteru. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności