Skocz do zawartości

ChC.12: "Gruby i chudy" by Toxotes


Toxotes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cikeawa kompozycja Ci wyszła. Jeśli będziesz potrafił przekuć lekkość szkicu w atrakcyjny rysunek to może byc bardzo fajnie. Jeśli idzie o szczegóły to popracowałbym nad twarzami demonków bo dynamika ruchu jest fajnie złapana. Smok mnie nie przekonuje, ale może po prostu za mało jest porysowany. I moim zdaniem powinien być zdecydowanie bliżej uciekających. Raz, że będziesz miałgo więcej w kadrze i będzie widocznie większy, a dwa że zasłoni ci część tła, na które nie masz pomysłu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja z lekkim detalem,próbnymi kolorkami i innymi zmianami.

 

Dzięki za cenne uwagi atheg, smok mnie też nie przekonywał :).

Trochę go powiększyłem i zmodyfikowałem łapę. A z twarzami demonów, to chodziło Ci o detal, wyraz twarzy, czy inne cuś? (lekko zmniejszyłem głowę chudego)

 

Pozdrawiam

 

run2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlaszcza światło na słupach jest świetne. Obrazek coraz lepszy. Na postaciach i na smoku mogłoby się dziać trochę ciekawiej. Ale podejrzewam, że i tak masz w planach pracę na nimi.

Koniecznie jednak popraw geometrię. Jeśli słupy maja u ciebie przekrój koła nie elipsy to na rysunku będziemy widzieć elipse o osiach pion-poziom. Chodzi mi o ten moment przejscia słupa w sklepienie. Strasznie to drażni. No i połączenie słupów z ziemią. I koło od taczki nie powinno się cmokać z krawędzią obrazka. Źle to robi kompozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanboogie, atheg - wielkie dzięki za pozytywne komentarze i pokazanie konkretnych rzeczy które szwankują. Mam nadzieję, że przynajmniej w pewnym stopniu się z nimi uporałem.

 

Kolejny update. Jak zwykle - wiele rzeczy by się poprawiło, ale jak do jutra nie dam rady nic zrobic, to będzie to wersja ostateczna :)

Komentarze mile widziane :)

 

run4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności