Skocz do zawartości

[NIPW3D] Kibel


Rekomendowane odpowiedzi

Mój projekt będzie dość krwawy inspirowany komiksem. Jak wiadomo najlepsze pomysły przychodzą w trakcie relaksu. Na tronie zawsze można sobie podumać, a najgorsze co się może stać to to jak coś nam tę chwilę przerwie.

 

Dołączam wstępny render sceny

 

[ATTACH]62907[/ATTACH]

Edytowane przez PhEn!X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ma się może o tyle, że siedząc na kiblu wymyśla się niesamowite rzeczy, które okazują się później nie do zrealizowania;) Może z tego dałoby się jakieś ciekawe pomysły wyciągnąć - nie chcę nic podpowiadać ale to co narazie zaproponowałeś na pewno nie pokazuje owych 'najlepszych pomysłów w trakcie relaksu na tronie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tydzień mi wypadł z kalendarza i nic nie robiłem ale dziś się trochę zabrałem za tą pracę i wyszło mi parę zmian.

 

[ATTACH]63061[/ATTACH]

 

[ATTACH]63062[/ATTACH]

 

cieszę się że choć dwie osoby wiedzą co mam na myśli

 

i szczerze mówiąc wolę konstruktywną krytykę bo że coś jest do niczego to każdy może powiedzieć a co i jak można poprawić to już niekarzdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały up

ale powoli zmierzam ku końcowi czyli pewnie jakiś tydzień dwa przy czasie jaki poświęcam na ten projekt. Niestety zapomniałem wstawić warstwę z notatkami do rendera

[ATTACH]63244[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez się zdaje ze temat sie kwalifikuje jak najbardzie,j inna rzecz ze nie wydaje sie ten pomysł górnolotny. No ale jak dobrze to zrobisz to możne być zabawne i oryginalne, tyle ze to nie będzie łatwo nie spalić takiego dowcip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności