Skocz do zawartości

praca w Pradze Czeskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przesyłam tylko ofertę mojej przyjaciółki która jest headhunterem i ustawia kadry pracownicze dla dużych firm. Wiem że w ogłoszeniu nie może paść nazwa firmy, ale jest to bardzo znana duża firma graficzna która zajmuje się tworzeniem głownie programów 2D, obróbki dźwięku, montażu. Także obracanie się w 3D nie jest wymagane. Poszukują oni na stanowisko nie doświadczonego grafika, a po prostu osoby poruszającej się w świecie grafiki komputerowej i innych programów.

 

 

Nasz klient, międzynarodowa renomowana firma software'owa chce zatrudnić młodą, zdolną osobę, która wiąże swój rozwój zawodowy ze światem czołowych korporacji i nowymi technologiami na stanowisku

 

TELEMARKETERA

Oferuje pracę w Pradze (czeskiej) i szansę na rozwój w firmie.

 

Twoim zadaniem będzie prowadzenie kampanii marketingowych zgodnie z aktualnym planem i związane z tym raportowanie.

 

Jeśli jesteś

 

• kumaty/ta informatycznie, np. projektujesz strony internetowe lub jesteś studentem/ absolwentem a może tylko pasjonatem informatyki oraz

• lubisz się uczyć

• umiesz i lubisz gadać z ludźmi (przez telefon, głównie po polsku), a

• w przyszłości myślisz o karierze w nowoczesnej korporacji i w dodatku

• znasz biegle angielski a także

• masz ochotę pomieszkać trochę w złotej Pradze

 

jest to oferta dla Ciebie. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie plus zwraca koszt wynajęcia studia w Pradze.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji, korespondencje proszę przesyłać na adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności