Skocz do zawartości

Muzyka w 3d studio


Barton22

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry jesli pomylilem temat forum. Ogolnie jestem poczatkujacym uzytkownikiem 3d studio maxa. Mam swoja pierwsza w miare zlozona animacje, mam pytanie odnosnie muzyki, nie wiem jak dodac ja do filmiku, prosze o szybko "interwencje" :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Daruj sobie dodawanie udźwiękowienia przez 3dsmaxa. Przede wssytkim z dwóch powodów (pewnie jest ich więcej):

1) Przy renderowaniu animacji, by mieć na wyjściu dźwięk, będziesz musiał renderować do formatu video (avi, mpg, mov, etc.) co jest wysoce niewskazane. Nie rób tego!

 

2) Stosunkowo niewiele opcji dotyczących obróbki dźwięku.

 

Wyrenderuj sobie animację do pojedyńczych klatek (PNG, Targa, Tiff), a później złóż je w całość w jakimś programie do edycji (Final Cut, Adobe Premiere). Tam też będziesz mógł podłożyć ścieżkę dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z-design

Zgadzam się z Piotrkiem, pod warunkiem, że "złożona animacja" to wiele ujęć składających się na film. Jeśli jednak Twoja animacja składa się z jednego ujęcia a "złożona" jest wyłącznie w sensie technik 3d, to oczywiście możesz dokleić ścieżkę dźwiękową (Track Editor / Curve Editor ), z tym że nie masz wtedy żadnej kontroli nad dźwiękiem, ale możesz do niego dostosować klucze swojej animacji

Edytowane przez z-design
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności