Skocz do zawartości

[Współpraca]Grafik 3D / gra FPS


Gość L1p3q

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post tutaj :)

Projekt nad którym pracuję to shooter FPS w klimatach post-apo. Jako, że jestem koderem i nie za bardzo znam się na modelowaniu 3D, a tym bardziej low poly, postanowiłem założyć tutaj nowy temat w nadziei nawiązania współpracy. Generalnie (jak już wcześniej napisałem) chodzi o klimaty post-apo, pierwszym celem, jest zrobienie krótkiego demka z jedną lokacją zamkniętą. Co do konkretów 3D - chodzi zamodelowanie kilku broni (4-5) i przeciwników (2-3) w low-poly oraz (i z tym będzie większy problem) o projekt levelu (a także obiektów do niego) którym miałoby być np. jakieś zdezelowane laboratorium, bunkier (jeśli chodzi o ten level to sprawa jest do uzgodnienia jak to będzie wyglądać - jestem otwarty na propozycje).

 

Od razu mówię, że jest to współpraca za free, lub za (jak to się mówi) marne gorsze, ponieważ jestem studentem i dopiero ruszam z projektem :)

Oczywiście nie chodzi mi skupienie swoich działań tylko i wyłącznie nad tym projektem, chodzi raczej o modelowanie "w wolnym czasie" lub "po godzinach" :)

Jestem pewien, że także wśród Was są (tak jak ja) fani post-apo, którzy grając w Fallouta nie raz chcieli przenieść się w ten jakże klimatyczny świat. Teraz jest ku temu świetna okazja :)

 

Zapraszam do pisania PM o szczegóły.

Edytowane przez L1p3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość L1p3q

Aktualnie najbardziej zależy mi na nawiązaniu współpracy z grafikiem który zająłby się postaciami w 3D i/lub levelem.

Zapraszam do współpracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności