Skocz do zawartości

[NIPW3D] unfinished design


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem znów uczestniczyć w Bitwie. Poprzednimi razami niestety nie udało mi się dokończyć prac (choć z poprzedniej skończyłem już grubo po końcu - tak dla siebie ;) ). Mam nadzieję, że tym razem uda mi się skończyć - tzn, że czasu nie zabraknie. Tyle wstępu. Do rzeczy:

 

Praca przedstawiać będzie pewnego projektanta, który poświęcił życie dla skończenia swego Wielkiego Życiowego Projektu. Tak bardzo pochłonęło go to, że umarł z wyczerpania i głodu.

Pracka będzie utrzymana w raczej 'kreskówkowym' wyglądzie (przynajmniej na teraz mam takie wyobrażenie). Wszystko będzie mocno usyfione (pleśń, muchy, robactwo, pozostałości po jedzeniu itp.) i pełno rysunków, fragmentów Projektu na ścianach, podłodze, biurku itp. A sam bohater leżący na stole z ołówkiem w ręce...

W linku jest jak to ma mniej więcej wyglądać (odnośnie perspektywy głównie), choć raczej będzie ciemniej i 'mroczniej'.

Edytowane przez gangrel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hm, może z tym określeniem 'kreskówkowy' przesadziłem trochę. Raczej mam na myśli, że nie ma to być scena ultra realistyczna. Ale w zasadzie to chciałem tak zrobić z powodu, że jakoś nie lubię raczej robić zbytniego realizmu. Chociaż... sam już nie wiem. Ale dzięki z sugestię, przemyślę jeszcze póki wcześnie.

A w między czasie machnąłem biurko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)

A nie w pracowni. W pokoju obok. Fakt, że narysowałem to kiepsko, ale to już jest drugi pokój i widać będzie otwartą lodówkę (pustą praktycznie). Jak zrobię to w 3d to będzie to lepiej widać :)

Aha, jak nie uda mi się dziś tego zamieścić to kolejne postepy będą chyba dopiero po 'długim' weekendzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności