Skocz do zawartości

[Zlecenie Prywatne] Logo 3D + Animacja


Ashii

Rekomendowane odpowiedzi

Na potrzebę niewielkiej grupy osób potrzebne jest logo które może zostać użyte na stronie oraz w animacjach. Schemat dostarczę ja, chodzi jedynie o wrzucanie całości do programu 3D, obróbkę i kilkunastosekundową animację. Nie będzie z tym dużo roboty. Wszystkie materiały dostarczę za pośrednictwem PW/Maila.

 

Jest to zlecenie prywatne za które zapłacę po zakończeniu roboty za pomocą pocztowego przelewu. Możemy podpisać na to "wirtualną umowę". Kwota jest do uzgodnienia, ale przedział 20-30zł za robotę której 3/4 czasu wyniesie rendering kilkuset klatek jest chyba OK. Efekt ma być zgodny z moją wizją, którą przedstawię na PW, jeśli nie będzie - robisz od nowa.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany taką drobną formą "dorobku", prosze pisać PW. Logo będzie raczej skromne i nie zostanie użyte do celów komercyjnych.

 

Pozdrawiam.

 

PS: Wiem, że to powinno się znaleźć w dziale ogłoszeń płatnych, ale zależy mi również na czasie a oczekiwanie na zatwierdzenie wątku pozbawi mnie go bezprecedensowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Codziennie granice śmieszności ogłoszeń przesuwają się o kawałek.

Wybacz, Ashii, ale za 20-30 zł nikomu nawet nie będzie się chciało "dwukliknąć" na ikonie uruchamiającej program. Tym bardziej z perspektywy "robienia od nowa", "przelewu pocztowego", "wirtualnej umowy", że o renderingu kilkuset klatek już nie wspomnę.

 

Pozdrawiam, życząc miłego wieczoru. Mój jest milszy po przeczytaniu tego ogłoszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

"jeśli nie będzie - robisz od nowa."

 

A to jakaś kara jest ? :D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arev: Dziękuję za życzenia :). Tobie ich nie złożę, bo choć niewypowiedziane już się ziściły.

 

Jak powiedziałem jestem osobą prywatną, nie firmą i jest to bardzo drobne zlecenie. Logo mam w wersji 2D, trzeba tylko delikatnie je obrobić i przygotować króciutką animację. Z tym roboty jest bardzo mało a za te 20 minut 30zł to niekoniecznie mała zapłata. Poza tym jest to okazja do treningu. Jeśli logo mnie (nas) zadowoli czyście możliwe podbicie stawki, z dogadaniem się w tej kwestii nie będzie problemów. To be honest, kilka PW dostałem =).

 

---

 

@Cornelius Scipio: Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak niefortunnego zwrotu użyłem :). Miałem na myśli to, że nie każdy "badziew" zostanie opłacony (nawet tak drobną gotówką, to jednak - wiele ludzi w tym samym dziale oferuje dużo większe zlecenia zupełnie za darmo).

 

Głowy do góry chłopcy, nie musicie marudzić na forum, świat jest zbyt piękny żeby psuć go sobie zjadliwymi uwagami. O ileż prościej niż stukać w klawiaturę jest po prostu ominąć wątek i uśmiechnąć się pod nosem?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....W sumie to za 20-30 złotych to można by zrobić animacje twojego loga(ale tylko 2D), kilkadziesiąt klatek, logo by się pojawiło po lewej i jechało przez te kilkadziesiąt klatek do prawej. Przy założeniu że nie spędze przy tym więcej niż 20 minut.:]

 

 

Za to kocham nasz kraj, godziwe stawki:d kiedyś klient(duża firma a nie biedny student:) do mnie mówi "Chciałbym stronę, taką bajerancką we Flashu, dżwięki, animacja...."

Ja: A ile ma Pan zamiar wydać na ten projekt?

Klient: "max 400 złotych"....

Po chwili jak przestałem się śmiać, zapytał mnie "No co?nie chce Pan zarobić 4 stówek?"LOL

 

Teraz zawsze Pytam: "Chce Pan projekt ładny czy tani?"

 

Ale to jest rozbój w biały dzień:)20/30zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Tylko widzisz, ja właśnie jestem tym biednym studentem :). Oczyścicie, jeśli efekt będzie dokładnie taki jak chcę a wszystko będzie bajeranckie zapłacę więcej, do 100zł, ale chłopie, my tu mówimy o zwykłym logo a nie stronie internetowej ani 20 minutowej wizualizacji.

 

Ja nie zlecam "pracy", po prostu daję możliwość dorobienia kilku złotych w trakcie treningu, oraz pomocy biednemu "stowarzyszeniu". To nie jest żaden duży projekt, chwiałbym po prostu ładnie ogarnąć nasze logo i stronę. Że cena jest niska - może i tak, ale jak powiedziałem, mogę zapłacić więcej jeśli efekt mnie zadowoli + nie mam pojęcia jak idą stawki w tych sprawach.

Edytowane przez Ashii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni cie rozumiem, luz, tez studiowałem:)

 

Tu jest dużo ludzi co siedzą w róznych branżach i żyją z tej pracy(płacą rachunki itd) są też studenci i inni hobbysci z softem w wersji trial(na całe życie)

stawki w polsce?zależy od firmy co zleca(zasięg kampanii, wielkość firmy-kapitał), ale minimum powinniśmy my tu rozmawiać o kwocie 1000 złotych wzwyż. Kto wie może za dwa lata będziesz mijał mnie na ulicy w swoim maybachu , a pomyslec ze wydales na to max 100 zeta:d

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie zarzuca, że chcesz to wykorzystać do interesów. Po prostu 20-30 pln to śmieszna kwota, która na pewno nie jest zapłatą za ewentualną pracę, a np. dla mnie (jak i dla wielu innych, zapewne) byłaby obelgą. Już bym wolał, żeby ktoś poprosił mnie o zrobienie czegoś za darmo. I w sumie tak mogłeś zrobić od początku, a nie wygłupiać się z dwiema dychami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę luzu, ja przyjąłem to zlecenie. Byłoby dobrze na 60-80 zł imo wykonam to starannie.

 

jeżeli mówisz poważnie to prosiłbym bardzo o wrzucenie potem do tego wątku efektu końcowego, jeżeli oczywiście nie pogwałci to wirtualnej umowy;)(mówie serio, ciekaw jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich no ale aż ciśnie się na usta.

Zleceniodawca to po prostu palant. Czy Ty sam w to wierzysz, że to robota na 20-30 min ?

Nie interesuje mnie to czy jesteś osobą prywatną, czy też "prezesem internetu". Licz się z tym, że na taką pracę potrzeba czasu i wierdzy za którą płacisz nie jałmużne.

Jeżeli jest to takie proste to zabieraj się chłopie do pracy.

 

Pfff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale może w przypływie dobrej woli pomaluje Ci wnękę okienną, co zajmie mu te 20 minut. Nigdzie nie zostało pokazane, jak ma wyglądać to logo i na czym ma polegać animacja. Może rzeczywiście osobie nawet mniej zaawansowanej nie zajmie to więcej niż pół godziny do godziny, a 100 zł piechotą nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

dobra dobra, bo widze ze juz mowicie o 100 pln. tam byla podana suma 20 -30, co pewnie oznacza 20 i to z duzymi problemami. Na 100 pln to u tego zleceniodawcy trzeba byloby

zrobic 5 animacji, a to juz prawie szort :D

"Shorty po 100 pln. Taniej niz w lumpexie"

 

blehehehe

 

 

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się wyraźnie nie zrozumieliśmy =). Wszystko co przy logu jest do zrobienie to wrzucenie tekstu 3D i zrobienie 5 sekundowej animacji na której pojawia się i znika. Taki efekt można uzyskać w windowe movie makerze i to jest praca na 10 minut.

 

Zapłata jest wyłącznie symboliczna, a ja nikomu nie zlecam pracy tylko proszę o pomoc, za którą wrzucę te kilka złotych.

 

Miałem ostrą bekę na niektórych komentach :D. Ja rozumiem, ze z 3D można żyć i normalnie na tym zarabiać, ale nie traktujcie swojej roboty zbyt poważnie :))). Mojemu logo podoła każdy laik, a ja płące 30zł, do 100+ jeśli mi się spodoba. Więc.... Fu ppl ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam fakt, że opisujesz jakie to proste... a jednak sam nie możesz/nie chcesz/nie potrafisz tego zrobić sprawia, że sytuacja robi się podejrzana...

...zrób to sam... zaoszczędzisz te kosmiczne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przestancie ludzie po czesci oczywiscie rozumiem oburzenie wiekszosci ale autor nie lamie regulaminiu moze zlecac jawnie co mu sie podoba i za ile jesli znajdzie sie ktos kto zrobi to za taka cene to komu to przeszkadza? Duna chce robic to niech robi nie ma co odrazu wysmiewac. Tak jestem za gnojeniem ludzi ktorzy pytaja sie o "x" lub inne takie ale gdy ktos tak naprawde nic zlego nie robi to nie ma co naskakiwac na niewinnego usera. Ludzie za free robia te wszystkie mmorpg a ktos nie moze zrobic prostego loga za te 3 dychy? Przeciez nikt tutaj nie zmusza by pro ludek odchodzil od swojego zajecia i tyral za grosze.

 

Peace and love bo widze ze max3d.pl robi sie ostatnio nerwowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra dobra, świat młodych jest tani. Pewien "komercyjny" młodzieniec zaczynał od niszy ekonomicznej. Jeśli założy firmę i zrobi dla firmy albo poważniejszego klijęta może brać więcej. A do tego musi dorosnąć. Zostawcie sprawę bez komentarza.

 

edit: czasem robię deserek swoim kumplom z mojego województwa za darmo ;p

 

Starannie się wezmę za logo w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra dobra, świat młodych jest tani. Pewien "komercyjny" młodzieniec zaczynał od niszy ekonomicznej. Jeśli założy firmę i zrobi dla firmy albo poważniejszego klijęta może brać więcej. A do tego musi dorosnąć. Zostawcie sprawę bez komentarza.

 

edit: czasem robię deserek swoim kumplom z mojego województwa za darmo ;p

 

Starannie się wezmę za logo w weekend.

 

Pewny młodzieńcu... chcesz obsługiwać najpierw młodych a później duże firmy... ok... ale KLIJĘT.... pisze sie KLIENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie to za 15 zl :D

pomogę Ci ! ;P

edit:

jak widzę twoje super posty w dużej ilości z błędami ortograficznymi itd itp to aż się chce coś odpisać...ale chyba nie warto bo co chwile Ci o tym ktoś mówi..

Edytowane przez peterr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś poprosić o zrobienie tego za free. A w zamian doładować grafikowi komórkę za 50zł.

 

pozdrawiam.

 

a jak mam komórkę na abonament to co? nie myślisz o wszystkich tylko o sobie... a fe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam komórkę na abonament to co? nie myślisz o wszystkich tylko o sobie... a fe :P

 

To masz przechlapane i robisz za Free. ;)

 

P.S. Są jeszcze GiftCard's w Reserved albo gdzie tam bądź. :)

 

maverick - to ty jesteś Tym Wielkim Szu...? Zawsze możesz składać długopisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności