Skocz do zawartości

[NIPW3D] Pułapka na Bukę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeczytawszy wszystkie tomy Muminków i obejrzawszy wszystkie odcinki serialu animowanego stwierdziłem, że nikt nigdy nie ośmielił się schwytać Buki - postrachu doliny. ...i nie chce mi się wierzyć, że nikomu nie chodziło to po głowie. Może nie niewinnym Muminkom, ale chociażby Włóczykijowi, małej Mi, a już na pewno Bobkowi.

Praca ma przedstawiać dom Muminków uzbrojony w ogromną pułapkę; z przynętą, wielką klatką i łowcami (z Bobkiem na czele) pochowanymi gdzie się da, jak również niczego nie świadomą Bukę herself.

najprawdopodobniej w klimacie zachodzącego za fiordami fińskiego słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak możesz się nie bać robić pułapkę na BUKĘ?! Ona i tak wszystkich dopadnie! Zobaczycie!

A tak na serio to praca zapowiada się bardzo fajnie :) Czekam na postępy! Świetny pomysł!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poparcie,

Hatifnaty pewnie też się przyłączą do spisku i gdzieś zza domu będą obserwować. Na dniach sporządzę konkretny koncept, a tymczasem wziąłem się za Bobka...

bob1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

Dzięki za wsparcie. Poniżej skończony włochaty Bobek. Trochę przegiąłem z dokładnością map, bo w sumie nie będzie on na pierwszym planie, ale.... czuje ze szczegółowy stwór się jeszcze przyda. Z odbiciem w oku też przesadziłem i cały nos w nim widać :P... to się poprawi.

44529113.jpg

...a tymczasem warto by było już ostateczny koncept wykreować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności