Skocz do zawartości

17\"


pol1k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niemile to na pewno KFC... (maja zdecydowanie lepsze kurczaki). Philips 107T, czy jak mu tam (plaski, tani)- tez nie polecam. Byla taka seria monitorow Sony: G200, G400. Teraz sa G420 (ale to 19\') i pewnie sa niezle. Ja mam 19\' G400 i sie nie skarze. Przypuszczam, ze G200 (17\') tez sie sprawdzaja, a i w limicie cenowym sie zmiesci. (Zaraz bedzie dyskusja na temat Trinitronow w ogole : -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak monitory w tej cenie to polecam lg795ft(moze byc z plusem ale troszke drozszy)jest w cenie okolo 1080 ale relatywnei do niej wymiata technicznie...poczytaj se testy na www.chip.pl lub czyms takim...ale w tej cenie to za duzego wyboru ni emasz...moga byc jeszcze nec\'ki (750 +)ale one sa troszke drozsze od lg(okolo 100-200 zl)i nie koniecznie lepsza...poza tym maja takie dwa druty podrzymujace kineskop, ktore przchodza przez 1/3 i 2/3 dlugisci ekranu i sa cholernie widoczne na jasnym tle(a to wqr..)ja osobiscie ciesze sie wyzej wymienionym lg i jestem w pelnei zadowolony(a jakie ma fajne guziczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloze 300zl bede mial 1600:) starczy na najtansza chyba 19\"- to na pewno dobre rozwiazanie?nie lepiej 17\" z wyzszej półki? nic nie sugeruje ani nic:) po prostu pytam bo nie mam pojecia o monitorach, a 19\" to juz w ogole kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ???

 

ja myślę, że najlepiej monitor jest sprawdzić \"organoleptycznie\" ;)

to jak wyświetla obraz, kolorki, kontrast, obsługiwane rozdzielczości, i co najważniejsze: odświeżanie ekranu - dla rozdzielczości w jakiej chciałbyś pracować (przypuszczam, że pewnie 1600x1200 na takim ekranie) absolutne minimum to 85 Hz - a tego najtańsze monitorki nie zapewniają i oczy Ci mogą wypłynąc ;)

 

19tki za tę cenę poszukałbym w CTXach (bebechy w moim FV700 łącznie z kineskopem mają logo SONY :D)

 

pozdr.

Acid_Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor monitor monitor

moim zdaniem najlepsza 17 to tylko lg flatron 795ft plus i nic innego za cene 1500zl (plaski wspaniale wyswietla kolory plamka 0,25 )

niekturzy doradzali ci kupno taniej 19 zapomnij o tym niee sugeruj sie nimi bo najwyrazniej nie maja pojecia o czym mowia :) (sorki chlopaki ale przemyslcie to )

tania 19 ty nie tego szukasz czeba ci dobrego monitora a ten ktory wymienilem jest naprawde dobry zwlaszcza jesli chcesz przesiadywac dlugie godziny przed nim :) w tym monitoze masz dodatkowe 4 wejscia usb a co najwarzniejsze spelnia on norme TCO 99

 

POZDRAWIAM

VIRUS:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam flatrona 995ft plus i powiem ze te monitory nie sa najlepsze jest tam problem z odswierzaniem na 1200X1024 ma tylko 85Hz, a 1600 75Hz, ten monitor nie jest drogi kosztuje ok 1100 netto w hurtowni w sklepie powinien kosztowac niecaly 1500, lepsze sa juz monitory 915, a z tego co slyczalem to nialepsze sa yjamy czy jakos tak, maja plamke 0,23 i odswiezanie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he ha hi

no dobra ale kto pracuje na 17-sto calowym monitoze z taka rozdzielczascia :)?

odpoweidz NIKT

jesli ustawisz taka rozdzielczasc w 17 to ci albo monitor nie wytrzyma bo 17 nie sa przystosowane do takich rozdzielczosci :)

albo 2 wyjscie jak wytrzyma to bedziesz przy monitorze siedziale w okularach ale Stepien (no wiecie ten z 13 poser. )

a co do yjami czy jakos tak to kto da za pare tysiecy ?

no owszem moge dac ale za LCD :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobry monitor to kup jakis z serii CTX, LG to lipa bo maja rozmazane prawe rogi i w ogóle sa do dupy, nie kupuj tez SONY bo placisz za firme i sie nie oplaca. CTX robi bardzo dobre monitory które kazdy grafik Ci poleci, zajebiste parametry w stosunku do ceny CTX i zaden inny. Na testy z CHIPA nie patrz bo wiekszosc tych testów jest oplacana przez firmy. Poza tym jest taki programik Nokia Test Monitor do testowania monitorów, w kazdym normalnym sklepie pozwola Ci odpalic program i przetestowac wybrany model. Ja tak robilem i wybralem CTX a mial byc SONY ;-)). KUP CTX bo jest najlepszym wyborem i nie bedziesz zalowac a o LG z serii 17\" zapomnij i zdaleka od tych monitorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności