Skocz do zawartości

Scena 3d: Coffee IV +stolik +back. +młynek


Gość Savoy

Rekomendowane odpowiedzi

Po testach z HDRI z prostymi obiektami obiecałem że coś zrobię bardziej skomplikowanego - banalna scenka z kubkami (80-90% progress?). Za pomysł daję sobie oczywiście 1/5. Uwaga render bez AA, radiosity medium. Proszę o jakiekolwiek sugestie lub zastrzeżenia.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawa kolorystyka - taki styl Vintage.

CIekawiej by bylo gdybys nie ucinal mlynka - pokazanie go w calosci z pewnoscia uatrakcyjniloby przekaz pracy (moze nie chcialo sie modelowac co?!).

Nieostrosc ciutke za duza, a moze nie? Cos nie moge sie zdecydowac;)

Bardzo brzydkie sa filizanki - takie proste \"kible\" z zacienkim uchem, bardzo mi sie nie podobaja i plaskie talezyki - to napewno do poprawy.

Ale praca bardzo milo wyglada, ma swoj klimat i dlatego od razu zrobie zobie kawy!!!

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młynek jest zrobiony w całości tylko gdy chciałem go całego uwidocznić (odsunąć kamerę) ginęła mi cała reszta (wszystko za małe), myślałem o przewróceniu na bok - tylko z szufladki powinna się wysypywać się już zmielona kawa!!! (może nikt nie zauważy że jest nie zmielona:)). Kubki rzeczywiście prostackie poprawię z uchami (a jak kubki to i podstawki też) DOF napewno się zmieni. Thanks. Ładny szkic (Marcin_ps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło to zwykłe HDRI + dwa krzesła objekty. Dymek nad kawą będzi w wersji finalnej szkoda mi męczyć teraz procka (napewno będzie to Hypervoxel bo tylko w ten sposób mozna uzyskać realny dym, parę)).

Zmielona kawa... albo object z dobrą teksturą , albo hypervoxel - witaj pamięcio virtualna i koszmarnie wydłużony czas renderingu (zastanowię się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem nędzne kubki i przy okazji łyżeczki (trzeba jescze je dopracować).

Scena bez młynka i dymków, AA wreszcie włączony.

Miałem ostatnio mało czasu więc tak długo to trwało od ostatniego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne materialy i modele w tej nowej wersji, super robota ale musisz popracowac nad kompozycja, w pierwszej wersji za duzo bylo elementow w lewym dolny rogu a prawy-gorny swiecil pustka.

 

Jak bedziesz dostawial mlynek to pomysl o jakims ciekawym ujeciu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę powoli scenę (za bardzo się wgryzam w temat i niedługo będzie to przynosić skutek odwrotny od zamierzonego - czyli coraz gorzej)

Render - Fprime, backgrund w trakcie robienia, podłoga do poprawki, chyba za mocne cienie.

 

To jest stoliczek-antyk, a nie stół - ma być mały!

Obj. referencyjny:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23983959

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze tylko został dymek nad kawą i dołożę coś do backgrundu (nie za dużo bo będzię sieczka), stolik chyba powinien być większy i kamera bliżej (nie wiem jakie ustawienie kamery zastosować - help!).

Ustawiłem źle DOF ale poprawię w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Kończę projekt i wrzucam na Gallery - Finished Works.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności