Skocz do zawartości

Anioł: Więź z ludzmi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no skrzeydelka cudniste naprawde bardzo bardzo ladne

mysle ze kolana jeszcze trzeba poprawic

no i imponuje mi ze sie konceptu trzymasz ( ja jakos nie moge ciagle mi cos innego \"lepszego\" do glowy przychodzi ) brawo za pomysl

jej jakie piekne skrzydla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insect dobra robota jak narazie, wiernie trzymasz sie konceptu.

jesli wlosy wyjda ci tak samo pieknie jak reszta no to bedziesz (a moze juz jestes) pretendentem do zwyciezstwa:)

 

powodzenia

 

ps

zdaje mi sie ze wszyscy pokladaja duza wiare w skrzydla - ich wizerunek, i calkiem pieknie wam to wychodzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam na chwilke żeby podkreślić kilka rzeczy. Po pierwsze motyw nie jest z \"Battle AnGEL Alita\" bo nigdy styczności z tą mangą nie miałem (chociaż wstyd to przyznać bo uważam sie za otaku). Po drugie: kolana i głowa - zgadzam sie. Ogólnie rzecz biorąc to co zrobiłęm jest chujowe na maksa.... Niepodoba mi sie.

Teraz dopieszczam każdy elemnet. Głowa już ma uszy :) i robie teraz mechaniczną czaszke (dlatego twarz będzie bardziej pocięta niż na szkicu).

 

Mam już koncepcje na tło chociarz moja dziewczyna twierdzi że przyćmi anioła. Nie wiem.... postaram sie podrzucić wstępny szkic i zdam sie na waszą opinie...

 

Ble for ya alll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchanie swojej dziewczyny z pewnością nie wyjdzie ci na dobre, olej jej zdanie.

Zgadzam się, jeżeli będziesz się trzymał szkicu to znajdziesz się w finałowej piątce na 100%. Czy jednak aby nie ustawiłeś poprzeczki za wysoko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz zdecydowanie nie ładna - ale skrzydła i reszta - rewelacja -. popraw nos, i usta, może też szcżeka jaest trochę za mała (podbródek).

to co będzie z tą siatką skrzydełek? pokażesz, czy pokazywałeś jak byłeś mały?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co.. potraficie podtrzymać na duchu

Moglibyście kiedyś być fałszywie szczeży pisząc prawde?

Ej, smaxa używam dopiero od kilku miesięcy więc prosiłbym o wyrozumiałość....

 

A uwagi wziąłęm sobie do serca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piepsz to stary co ma przesuniete a co za duze, rob swoje, pracuj, wloz w to serce, a nie staraj sie robic wrazenia na forumowiczach, jest naprawde niezle, wymodelowac cialo ludzkie jest trudno, trzymaj sie koncepcji, ztego co widze nikt tu nie udziela uwag wartych twojej uwagi :0 wiec keep workin!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzadzaban: to nie jest tak, po to tu jesteśmy aby dawać rady (nie koniecznie dobre) i wytykać co nam się niepodoba :)

Insect: to ma być postać jak najbardziej ludzka ? jeśli nie, to uwagi dotyczące jej oczu ust itp. są bez sensu...

jedna uwaga-te przecięcia na skórze... moim zdaniem za dużo kątów, za mało łuków :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło oczywiście nie bedzie takie.

Tutaj daje szkic demona który sie pojawi na scennie. Całość już mam w głowie ato

połowa sukcesu.

NIe wiem czy sie wyrobie bo mało czasu

i sesja tuż tuż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przewaga na kątów nad łukami na ranach ma swoje uzasadnienie, mianowicie chciałem żeby kojażyły sie ze scieżkami na pyłtkach krzemowych.

W moim obrazie anioł jest symbolem religii która jest wyżerana przez technikę. Anioł nie jest cyborgiem ale rozwój techniczny powoduje że to techinika staje sie religią dlatego takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poza nosem i ogolnie twarza (cos chyba jest nie tak z umiejscowieniem oczu.... niepotrafie tego sprecyzowac ale cos mi nie pasuje;)) to rewelka.... piekne skrzydla... chyba te twoje podobaja mi sie najbardziej z calej bitwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem dlaczego ale wyszlo ci to bardzo plaskie

i do tego mdle

 

jak na moje oko calosc sie prezentuje jak praca 2d, ale chyba nie o to chodzi w tej bitwie...

mam nadzieje ze sie to zmieni.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....tak z oczami to tak dziwnie wyszło że akuat światło padło centralnie na nie. Tak myslie że by nie robić oczu ale tąką jasną mgłe wypływającą z nich (w charakterze formy nie treści)

 

Szyja jest moco wyżarta przez metal więc jest taka chuda (w zasadzie to chodziło mi o taki efekt) ALe jeszcze zobacze.

 

Co do ciebie Hikoo to nie zabardzo wiem o co ci chodzi.

Efekt mdłośći daje pewnie podciągnięty brightness (podciągnąłem go bo u kumpla było dość ciemno) może o to chodzi.

Pozatym prosiłbym o więcej szczegułów (bo ja już nie mam sił do tej sceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej włosy dość dziwnie wyglądają... takie nitki postrzępione... ja rozumiem że miały być rozwiane, ale chyba troszke przesadziłeś :)

To, że jset mdłe i płaskie, jak pisał Hikoo, to domniemywam jest wynikiem oświetlenia (mnie osobiście to nie drażni i wcale nie jest mdłe).. spójrz proszę na ta kulę ziemską.... nie wygląda jak kula prawda?

Na przyszłość, żeby tego uniknąć, gdy podciągasz brightness, to podciągnij też trochę kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko piknie, ale skrzydła nie sprawiają wrażenia, jakby leciała... Chyba, że błędnie zrozumiałem i ona lewituje z innych powodów... i z tego co mi sięwydaje, powinna zajmować więcej miejsca na planie... Tyle tego, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności