Skocz do zawartości

Anioł : Upadek Niebios!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

- Siatka sie kaszani rzeczywiscie...narazie to nie ma znaczenia w tym momencie dlamnie...i nie bede tego niby helmu wam pokazywal narazie rzebyscie sie nie czepiali :)

- Zęby...hmmm ??? jakie zeby...bo ona jamy ustnej nie ma jeszcze...i (brakuje siatki) i przeswituje na druga strone jezeli nie zauwazyles...chyba ze ci chodzi o zeby na helmie...no wiesz kwestia guztu...myslalem ze tamatem bedzie Anioł- WOJAna...ale tak nie jest..ale scene juz wymyslilem wiec.. NApewno ten HELM bedzie CZESCIA zbroi..ktora wlasnie jest w trakcie tworzenia...a siatki skaszanionej nie bedzie widac zreszta

- za plaski nie wiem o co chodzi.. moze za plytki ten helm??? nie wiem..dlamnie narazie jest ok taki mial byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem strasznie ciekawy jak to bedzie wygladalo na koncu ! Napisz nam choc troszke na temat konceptu bo popadamy z ciekawosci :) Jezeli ta postac stanowic bedzie tylko tlo to jak napisal Kris_R nie musisz przykladac do niego az takiej wagi. Pamietaj tylko ze glownym tematkiem pracy musi byc aniol lub istota eteryczna.

 

Pozdrawiam i czekam na dalsze apdejty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec..na głównym planie tez sie bedzie znajdowac AnieliCa..którą bede tworzyc na podstawie tej ktora juz zrobilem

..takze jak bede robil updaty tego anioleczka to nieznaczy ze sie zajmuje tylko tlem...bo ten helm z ktorego wszyscy sie smieja nie bedzie na glowie tejze nieszczesnej anielicy..ktora stanowi jakies tam narazie sobie tlo..tylko bedzie zdobic Łeb mojego CudoTworu ktory sie bedzie znajdowal na Pierwszym planie ... no ale zagmatwalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update..niestety kiepskiej jakosci render bo renderowane sa w BRazil RIo a ograniczenie jest 320x240 piksi..no i dobrze nie bedzie widac błędów...a jest ich duzo..i duzo jeszcze do poprawiania jeszcze...najlepsze sa CYcuszki JAk BUleczki KEIzerki :) ..no coz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADSZEDL CZAS ABY pokazac KONCEPT plan..JESt do Bani Ale konCEPCJA JEST

oznaczenia:

1 - Zbroja

2 - HelM

3 - TRUpy (albo ukrzyzowane ANIolki..albo powieszone)...czerwone to KREW BEDZIE DUZO KRWI

POSTAc NA pierwszym PLanie TO Ostatni ANIOL ktory WLasnie MA zGINAC..I troche jest ZDZIWionY :) heh...bedA jakies DYMY..wszedzie SYF KREW i MASAkra..I piekan ZDZIWIONA anielica na pierwszym planie to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOi Obrek BEz tego CALEGO GOWNA..:)

to ostatni UPDAte w najblizszym cZASie BO mam wcholere ROBOty...MOze cos w przyszlym tygodniu dopiero cos zamieszcze POZDROWIENIA dla ODWIEDZAJACYCH no I WESOLYCH swiAT...NIECHAj Wam ZAdna BABka ani CIOTKa nie siedzi NAD GLOWA BLALBALBLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept ciekawy, jezeli oswietlenie i texturki Ci wyjda rownie dobrze jak skrzydelka to moze byc bardzo klimatyczna pracka.

 

A tak poza tematem to moglbys pisac posty bez nadmiernego uzywania Shifta ( Capsa) No offense ale strasznie zle sie to czyta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności