Skocz do zawartości

problem z texturowanie (wywala xsi do windowsa)


a3stract

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z texturowaniem, jak prubuje zalozyc texture odrazu wywala mi xsi do windowsa, robie restart xsi i texturowanie dziala normalnie, moze ktos sie z tym spotkal lub zna jakas zlota metode na taki problemik.

 

dodam ze soft jest w wersji 7 dziala na vista home edition na komputerze

dual core e5200 2,5ghz 2gb ramu, nvidia 9500 gt

 

z gory dzieki

 

pozdr..

Edytowane przez a3stract
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No podobnież takie rzeczy się dzieją czasem na kartach nvidi... i pewnie nie powiem nic oryginalnego, ale update powinien pomóc, xsi do 7.01 i sterowniki grafy do najnowszej wersji, bo jak masz jakieś starsze to niedobrze - trochę trwało zanim się wzajemnie zgrały (sterowniki z nowym xsi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

faktycznie po zainstalowaniu nowych sterow do karty problem zniknął , zainstalowalem stery w wersji 185.85 i smiga az tylko bez upg.

 

Swoja droga zal mi softimage (autodeska tfuu), ze wypuszczaja soft, ktory nie jest kompatybilny i trzeba czekac na poprawki sterow. W robocie xsi w wersji 5 foundation spod reki softimage na karcie ati dziala wrecz wysmienicie (a podobno ati i xsi sie nie lubia:D), natomiast trial 7-ki w smierdzacych lapach autodesku wywala sie dosyc czesto, zostawiajac za soba jedynie smrod recoveru, ktory nie powinien miec miejsca i co lepsze ma to miejsce na maszynie ktorej wartosc porownywalna jest z uzywanym samochodem dobrej klasy..........

 

pozdr..

Edytowane przez a3stract
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności