Skocz do zawartości

ChC.13: Tropiciel by Dante88


Dante88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na tym forum ;)

 

Oglądam różne prace już od bardzo dawna (chyba już rok będzie :D) i nigdy nie mogłem sie zebrac na zrobienie konta i pokazanie swoich prac, co prawda nie bedzie ich ogrom bo moja przygoda z tabletem i ogolna grafiką komputerową sie zaczyna, to ten wątek jakoś zmusił mnie do ujawnienia :P

 

Napewno bede robil mnostwo bledow w tym forum lecz prosze o wyrozumialosc i pomoc!

Z gory dziekuje !

 

O to moja tropicielka

Jest na etapieeee... pośrednim :D ! Posiada wyposażenie obronne i potrzebne by przetrwac w ekstremalnych warunkach a wszystko podane w podpunktach nizej. Specjalizuje sie w swojej profesji odkad pamieta^^ Jej ojciec nauczył ją wszystkiego co potrafił a jak to często bywa... Uczeń przerósł mistrza...

 

 

wiem ze mozna dodac zdjęcie do kolejnego wątku ale boje się że moge nie zdazyc wlozyc kolejnego zdjecia pracy do glownego watku zeby wlasnie to bylo poddane glosowaniu wiec wrzucam kolejny etap tutaj a tamten zostawiam tylko w zalaczniku

 

1d0a81c4.jpg

od góry

*przykładowy model broni dalekosieznej - tropiciel powinien potrafić się obronić przed atakiem lub w przypadku wykrycia

 

*ekwipunek tropiciela

 

*dobrej jakości lina - pomaga ona przy wspinaczce na trudno dostepne lokacje

 

*broń biała

 

*Solidny pancerz - przetrwanie przedewszystkim, lekki pancerz wykonany na zamowienie poprawia obronę tropiciela

Edytowane przez Dante88
włożenie zdjęcia^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ap ropo giwery to z wątku głównego taka wstawka:P

 

no dokladnie. wlasnie chodzilo mi o to zeby koles nie paradowal z wielka spluwa . tudziez toporem dwurecznym... i ciezka zbroja plytowa.

pozatym formy biomechaniczne to tez moga byc postacie :-] akurat tego jest mnoostwo i w filamch i w grach. wiec dzialaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No to niby sie wywiazalem z zalozenia :D nie koles ale dziewucha paraduje z wielka spluwa :D ale racja, sam juz o tym myslalem ;) dlatego jest w tak wczesnym etapie rozwoju tak moja.. giwerka

 

Dzieki napewno o tym teraz pomysle :) i bede musial cos pozmieniac... ah ta giwerka

Edytowane przez Dante88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności