Skocz do zawartości

ChC.13: Tropiciel wg serio


serio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny stworek. Myślę, że główny problem polega na tym, że wziąłeś białe tło. To nie pomaga. Zwłaszcza jak chcesz pokazać że latarnia świeci. Ja bym zmienił troszkę oświetlenie. I zredukował ilość błyszczących miejsc. Załączam szybki OP. Może się do czegoś przyda.

 

Powodzenia w bitwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie JakkaS za pomocną dłoń. Twój over otworzył mi oczy i nie tylko w kwestii nóg ale i światła, i ogólnie całej sylwetki. Teraz to wygląda o niebo lepiej. Z tłem powalczę i spróbuje poprawić efekt.

 

A swoją drogą podczas rysowania łasicy zerkałem na najlepsze koncepty w branży i Twoje mi się najbardziej podobały. To jest po prostu moc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że moje bazgranie się na coś przydało. Myślę, że masz ten sam problem co ja. Jak zaczynasz wchodzić w detal, powiększasz rysunek i tracisz z oczu cały obrazek. Wtedy właśnie najłatwiej coś sknocić. Przynajmniej ja tak mam. Zwłaszcza jak mi się jakiś detal podoba, to choć nie ma prawa być go widać na rysunku ja i tak go wyciągam. Co jest bez sensu. Bo od razu się to gryzie. Trza z tym walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności