Skocz do zawartości

Rendering (pomoc w poprawie jakości)


Jokker333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Jak polepszyć jakość tego zdjęcia. Chodzi o to aby było bardziej realne niż jest, bo troche jeszcze brakuje. W cinema 4d siedze od tygodnia i przez 3 dni bylem na szkoleniu które miało na celu "robienia zdjęc kuchni" w cinemie, tak aby wygladalo jak prawdziwe. Bawiłem się samochodzem audi q7 zresztą pobranym z tego forum. Nadałem ładnie tekstury itp. Wrzucam na tło (płaszczynza zintegrowana z 2 planem i płaszczyna jako niebo (do odbicia na samochodzie)) dodaje pare świateł (bodajże 7 ale wiele daje inny efekt ( np 2 świecą na felgi co daje im lepszy efekt) No to trochę się rozpisałem :)

 

A więc oto moje zdjęcie lekko poprawione w photoshop.

 

 

d2255799f1ee8f40m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Całość nawet dobrze wkomponowana. Kostka zbyt jasna, za bardzo się wycina z tła. Przybrudzenie kostki, te nieregularności zbyt nachalne i jakby nie związane z terenem, a w rzeczywistości więcej brudu powinno być przy krawężnikach, na środku bardziej wyjeżdżone itp. No i samochód wydaje się rzucać kilka cieni, co nie powinno mieć miejsca. Nic nie piszesz o użyciu GI.

Gdzie byłeś na tym szkoleniu? Napisz coś o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz że GI nie mam wykupionej i dopiero będę domawiał w tym tygodniu. Szkolenie było w takiej firmie na temat kuchni (jak już wspomniałem). A kostka itp to jest do poprawy ale to jest zdjecie ściągnięte z google i nic w nim nie zmieniłem, kostka, dwrzewa itp to jedno zdjęcie. I właśnie tu naswa się kolejne pytanie. Jak zrobić aby te drzewa i ten człowiek miał cień?? I czy w lakierze samochodu albo elementach jakieś błedy są.

 

Dzięki za odpowiedź :) oczekuje daleszej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności