Skocz do zawartości

Program do tworzenia postaci


Gość kozi8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kozi8

Mam pytanie. chcę zacząć pracować nad nowym projektem, a mianowicie noir'owym komiksie. Plan ogólnie jest taki: chcę stworzyć w blenderze, miejsca, pomieszczenia i przedmioty których będę używał w tym komiksie. Później obróbka renderów w programie do grafiki 2D. Sprawdzalem, efekt jest zabójczy. Styl noir to mniej więcej skupienie się na światłocieniu, bez dodatkowych kolorów itp. Wszystko ok tylko jest jeden problem a są nim postacie. Szukam programu niedrogiego lub free w którym można tworzyć postacie i ustawiać je w różnych pozach. Jest taki program jak pozer, ale aby posiadać dodatkowe ubrania trzeba płacić sporą kasę za ich produkcje i ściagnięcie. To nie jest rozwiązanie ponieważ sam chcę ich ubierać. Po 5 dniach walki z poserem i stworzonymi przezemnie ubraniami poddałem się. Przeczytałem wszystkie możliwe tutoriale po angielsku i niestety ubrania nie przylegają do odpowiednich miejsc, a pozatym wychodzą takie cyrki że masakra. Czy jest jakiś program do tworzenia postaci oprócz Poser, make human i daz 3d ? Bardzo mi zależy na tym, lub czy możecie podać jakis link do polskich tutoriali tworzeniu ubarń dla posera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności