Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele słyszy się o dziwnych i tajemniczych projektach 3 Rzeszy lecz ignoruje się maszyny które były w planach lecz nie ujżały światła dziennego przez koniec wojny. Gdyby Niemcom udało się powstrzymać Rosjan możliwe że takie pojazdy siały by spustoszenie. Mam zamiar zaprezentować czołg Ratte P1000.

Niedługo dodam wstępne rendery.

PS. Wiem że jest temat o tajnych projektach ale autor idzie z fikcją na całego.

Edit: Daje jeszcze niedokończony i nie oteksturowany model Ratte P1000 renderek.jpg

EDIT2:

Działko przeciwlotnicze Flak 38 znajdujące się blisko kamery.

renderek.jpg

Edytowane przez Mat Berserk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Model potrzebuje jak ogień tlenu więcej poly, mniej smootha, a więcej mesh smootha.

Co do pomysłu to Ratte nie siałby spustoszenia, bo byłby tylko wolnym, nie zdolnym do pokonania najmocniejszych mostów Europy pokazem niemieckiej gigantomanii, aczkolwiek prezentacja tego w akcji na pewno jest super tematem na ten konkurs i dlatego życzę ci wspaniałego finiszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na razie tak na dobrą sprawę uczę się Hipoly. Przedtem caly czas pracowałem na modelach do gier (jestem modderem Mount and Blade, chyba nikt się nie obrazi jak dam linka do tego co robie klik i w

). Ostatnio zastanawiałem się nad kadrem i wyszło mi takie coś

szkic.jpg

Po niebie będą latały samoloty i najprawdopodobnij zjajdzie się też V2. Zamiast sześcianów na ziemi(przeoranej kraterami) będą czołgi (zniszczone i na chodze), trupy i ruiny. Render nie jest najładniejszy bo miałem małe problemy z oświetleniem ale to tylko szkic. jakieś rady i propozycje co do przyszłej kompozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności