Skocz do zawartości

Fotografia: Cubius


Cubius

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś do tej pory nie zauważyłem działu fotografia na tym forum :) A może nie zwróciłem uwagi.

Ale jak już tu trafiłem to wrzucę zdjęcióweczki, może ktoś coś ciekawego na ich temat powie.

 

1.

001a.jpg

 

2.

002a.jpg

 

3.

003a.jpg

 

4.

004a.jpg

 

Ostatnia działa tylko z podpisem: Sio.

Edytowane przez Cubius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm ja nie jestem jakiś pro w foto ale mam parę uwag które imho poprawiłyby te foty:

1. Jak byś zrobił tą fotę z środka, bez żyrandola i bez okien na bokach, o 2EV jasniej

2. Jak byś przykadrował do kwadratu i tez bez okien

3. Jak byś zrobił trzy zdjęcia bardziej od dołu i każdego oddzielnie i centralnie (swoją drogą gdzie to jest ? :) )

4. Jak bys utrzymał pion, skadrował bez czerwonej żarówki

to chyba byłoby lepiej. POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ex3, ja tez pro nie jestem i kazda opinia cos wnosi.

 

Zyrandola nie zauwazylem nawet, dopoki nie wspomniales. :) ale jakby go usunac z kadru to musial bym obciac sporo luku. I tak brakuje gory. Ciemne jest bo tak mi sie podobalo, osobiste preferencje, no i to swiatlo na koncu kaplicy, ale moze masz racje, ze troche jasniej bylo by lepiej.

A czy kwadrat bez bokow nie bylby zbyt nudny?

To bylo w baardzo malej kapliczce, dosc wysoko (aparat na 1,7m trzymany) i ciagle ktos sie tam szwendal. Strzelilem tylko 2 fotki. Figurki z osobna nie mialy by spojnosci, na jednej widac ze to jest jakas seria postaci. Tak mi sie wydaje.

A ostania - robione po ciemku, z reki na zoomie przez wyrwe w okienkach jakis. Ciagle widac lekkie poruszenie, stad kadr nienajlepszy. Ale lampka dodaje chyba troche 'niepokoju?'. Znow - czy bez niej nie bylo by sztampowo i nudno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich fotek. Jakoś się zupełnie przypadkowo złożyło, że krążę wokół tematów katedralnych. Naszło mnie na zabawę czernią i bielą. Takie obrazki udało się wyprodukować

 

5.

bw_01.jpg

 

6.

bw_02.jpg

 

7. Diabeł tkwi w detalu...jak mawiają

bw_03.jpg

 

8.

bw_04.jpg

 

9.

bw_05.jpg

 

Jedno ze zdjęć zrobiłem nawet na próbę w technice HD. Jako, że to pierwsze kroki w tej niezrozumiałej dla mnie gałęzi fotografii pewnie nie widać różnicy. Następnych kroków raczej nie będzie, chyba, że znajdę zastosowanie dla tego typu zdjęć.

Edytowane przez Cubius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności