Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\" Geralt z Rivii


Siegmar

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem powalczyc!

 

Jako temat pracy wybralem postac wiedzmina Geralta z Rivii. Byc moze nie jest to pomysl oryginalny ... Byc moze, ale mam duzy sentyment do rzeznika z Blaviken ... Jakis czas temu zaczytywalem sie w prozie Sapkowskiego wczuwajac sie w losy bohatera Sagi o Wiedzminie.

 

Zaznacze, ze nie ogladalem filmu (nie zaluje) i nie mam zamiaru wzorowac sie na Geralcie Zebrowskim :)

 

Co do umiejscowienia akcji, to prawdopodobnie skorzystam z pierwszego opowiadania Sapkowskiego pod tytulem ... \"Wiedzmin\".

Mysle o scenie walki miedzy wiedzminem a strzyga w opuszczonym dworzyszczu - siedzibie zebatego potwora! Pojedynek na smierc i zycie ... Dynamiczna scena w barwach nocy, przy swietle ksiezyca ...

Jest jeszcze druga mozliwosc ... scena juz po odczarowaniu strzygi ... slaniajacy sie na nogach ranny Geralt i patrzaca za nim naga, brudna czternastolatka (odczarowana strzyga) ...

 

Jeszcze nie wiem, ktory wariant wybiore. Sklaniam sie ku pierwszemu, ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu! Mam nadzieje, ze podolam i skoncze prace, co moze sie okazac dosc ciezkie majac na uwage moj czas, a wlasciwie jego brak ...

 

Wkrotce postaram sie zamiescic pierwsze szkice! To moj chrzest bojowy, wiec trzymajcie za mnie kciuki ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rzeczywistosc okazala sie dosc twarda! Mimo najszczerszych checi i ciaglego szkicowania stwierdzam, ze nie dam rady ukazac sceny ze strzyga! Powoli bitwa ta pokazuje mi, ze jestem smierdzacym leniem :/ i zamiast caly czas cwiczyc wolalem pograc w ultime online ... musi sie to zmienic ... :|

 

Zweryfikowalem plan dzialania! Sproboje ukazac Geralta w oczekiwaniu na strzyge! Ponizej zamieszczam forme, nad ktora dzis pracowalem! Prosze o krytyke i konstruktywne pouczenia ... Wiem, ze sporo niedociagniec ... Wszelkie opinie pilnie oczekiwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger : ... jasne ze tak ... myslalem ... ale wyszla taka :)

gollum : ... zastanawialem sie nad wieloma mozliwosciami, ale ta mnie inspiruje

tirex : ... trafne jak cholera ... musze to zmienic

 

OK! Mam maly dylemat ... zaczynam prace od poczatku! Jednak postaram sie ukazac Geralta w walce ze strzyga! Pracuje ostro nad szkicem ... Mam nadzieje, ze wkrotce cos zamieszcze! Bardzo chce skonczyc ta bitwe, ale czas jest nieublagany, wiec ... prosze o cierpliwosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności