Skocz do zawartości

blender 2.5 event system + build


mara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W 2.5 został dołączony patch Clay brusha w sculptingu :D i Draw, Inflate, Pinch oraz Smooth brushe zostały udoskonalone :)

Budowałem wczoraj o 22 to jeszcze go nie było... ale właśnie ciągnę svn up i widzę, po plikach, że coś w sculpcie mieszali ;] - zaraz sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoti, ustaw 2 cuby tek żeby się przecinały, jako 1 obiekt, ale 2 meshe, użyj clay brusha w miejscu przecięcia, a zobaczysz coś fajnego :P

 

Nicholas Bishop, twórca sculptu dla Blendera dodał dzisiaj zdaje się 3 presety dla krzywych brushy.

 

Miejmy nadzieje że Fredrik Hansson (fredrikh) twórca Clay brusha będzie nadal pomagał przy rozwoju sculpt mode ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z kompilacją ;/

g++ -c -DUSE_SUMO_SOLID -DUSE_BULLET -DWITH_BULLET -pipe -fPIC -funsigned-char -fno-strict-aliasing -DNDEBUG -O2 -Wall -Wno-reorder -DMOZ_NOT_NET -I../Physics/common -I../Physics/Dummy -I/usr/include/python2.5 -I../../blender/makesdna -I/home/user/Desktop/blenderSVN/blender/../lib/linux-glibc2.9-i386/string/include -I/home/user/Desktop/blenderSVN/blender/../lib/linux-glibc2.9-i386/moto/include -I../../kernel/gen_system -I../../gameengine/SceneGraph ListValue.cpp -o /home/user/Desktop/blenderSVN/blender/obj/linux-glibc2.9-i386/gameengine/expression/ListValue.o
ListValue.cpp:23:54: error: BLO_sys_types.h: No such file or directory
make[3]: *** [/home/user/Desktop/blenderSVN/blender/obj/linux-glibc2.9-i386/gameengine/expression/ListValue.o] Błąd 1
make[2]: *** [all] Błąd 1
make[1]: *** [all] Błąd 1
make: *** [all] Błąd 1

chyba brak mu BLO_sys_types.h tylko nie mam pojęcia co doinstalować aby to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoti kiedy masz 2 cuby i używasz clay brush na styku to zachowują się jak jeden obiekt a nie 2 oddzielne (zwiększ rozdzielczość modyfikatorem multires).

No tak, ale co w tym takiego dziwnego? To samo robi blender z innymi pedzlami jeszcze we wczesniejszych wersjach (bardziej dziwiloby mnie gdyby tak nie bylo co oznaczaloby ze robi sledzenie (tak jak dzialalo malowanie tekstur w 3d do weraji 2.49) promienia, a nie projekcje pedzla jak w innych )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności