Skocz do zawartości

GÓRY CHMUROWE


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

EKHM... sory że umieszczam taki syf... to chyba nie rysunek ale obraz :) jeden z moich pierwszych na płótnie akrylą... ładne? bo troche mi nie wyszło, i wogule... czekam na komętarze i uwagi... a i ten pomysł chcę w przyszłosci wykorzystać w animacji :) a wzorowałem się na okładce z płyty YES - THE LADDER, a i skaner troche popsuł kolorki :P a i to dość mały format, więc nie ma dużych detalów... brak małego pędzelka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest ok ale jak juź dajesz i mówisz z czego moze dał bys cos do porównania wiem że to nie jest konieczne ale nie obraź sie :)

http://yes.iq.pl/dziela/dyskografia/a_ladder.php

 

ale całkiem łądnie to wyszło przyznaje :)

 

btw chyba najleprzy kawałęm z tej płyty nr 1 Homeworld (The Ladder) :D

Anderson ma niesamowity ten vokal

 

podobno jest w grze jest ten kawałek ale niewiem w którym momencie moze w credits ale to juz inna bajka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe dokładnie w credits. Własnie jak usłyszałem credits to się tym zaciekawiłem... Wogule polecam tą gre, homeworld, jest piękna, cudowny klimat, i bawi dluugo... mie nadal :P

 

 

Jeju, ale Anderson to teraz śmiesznie wygląda jek śpiewa :) Ale głos ma spoko... Wogule polecam zespół i tą płyte (tylko trzeba się wczuć) :), ale starsze też są spoko... szczegulnie taka jedna ale to sciagąłem z kąś i tytuły albumu nie było :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności