Skocz do zawartości

Najbardziej przydatne książki o 3ds max 9


KermiT01

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie za bardzo dobry dział do tego pytania, ale kilka tematów o książkach tutaj przetrwało, więc zaryzykuję, bo w innych działach odpowiedź może bym dostał, a może nie.

 

Chciałem zapytać, która książka nauczy mnie modelować, renderować, animować i żeby kosztowała nie za dużo. Jak na razie za klika dni będę miał leksykon wydanie II, są tam opisane opcje 3ds maxa. Jakiej książki do szczęścia mi jeszcze potrzeba ? Czy książki Po prostu 3ds max 5 lub 3ds max 6 skuteczne rozwiązania nadają się jeszcze do maxa 9, czy są mało przydatne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Chciałem zapytać, która książka nauczy mnie modelować, renderować, animować i żeby kosztowała nie za dużo.

 

Przecież odpowiedź jest prosta - żadna. Ale dział tutoriale jest odpowiedni - sporo z niego wyciągniesz bez żadnej książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, która książka nauczy mnie modelować, renderować, animować i żeby kosztowała nie za dużo.

 

Jesli przypadkiem taka znajdziesz to napisz :)

Biblia Maxa 8 nie jest zla, ale jest to w zasadzie przepisany manual innymi slowami, wiec albo wydajesz cos kolo 100zl, albo czytasz F1.

Max 6 skuteczne rozwiazania to raczej zbior trikow i porad. Fajne, ale nie wiem czy przydatne dla poczatkujacego.

Siec jest OGROMNYM zbiorem tutkow do maxa, w tym momencie google i dobre zapytania twoim przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności