Skocz do zawartości

Dyskusja: pomoc w wyborze urządzenia do druku foto dla firmy


spinal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Na wstepie przepraszam jesli watek zdublowalem.

Po wakacjach mam zamiar ruszyc w swoim miasteczku z firma zajmujaca sie w glownej mierze grafika komputerowa w spolce z drugim grafikiem. Jestesmy na etapie kompletowania sprzetu. Jako ze mnie mialem do czynienia z grafika w postaci typowo realnej, czyli wydruk chciałbym was bardziej doswiadczonych zapytac o rade jaka drukarke lub ewentualnie jakis tanszy lab wybrac. W gre wchodzi tutaj druk zarowno zdjec legitymacyjnych jak i druk zblizony do formatu A4 czy tez A3. Nie ukrywam ze zalezy mi na cenie, jednak moge nadwyrezyc troche budzet w zamian za wlasciwosci urzadzenia:

 

- w miare niska cena materiałów eksploatacyjnych

- jakosc wydruku (klient ma byc z niego poprostu zadowolony, jednak nie wymagam tutaj jakies jakosci wywyzszajacej sie z posrod innych podobnych firm. Przede wszystkim chodzi o wierne oddanie kolorow i zeby dobrze "rysowala")

- wspomniana rozpietosc formatowa do formatu A3 - A4.

 

Na drukarce beda drukowane zarowno zdjecia jak i rendery czy tez jakies rastry z PSa. Z gory dziekuje za odpowiedzi do tego tematu. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Miriam, przepraszam ze odkopuje watek. Kupilem R1400. Podoba mi sie. Drukowalem jak narazie na A4 i bardzo mi sie jakosc podoba. Ogolnie na wejscie wiadomo przez pierwszy okres beda to zdjecia legitymacyjne i jakies do "rodzinnego albumu". Jak dla klientow mysle ze wystarczajace z tego co slysze po opiniach. Moim okiem patrzac to oczywiscie nie da sie po wpatrzeniu unikac wydruku zdjec "plamkami" jednak poki co mysle ze to mi wystarcza. Wiem ze LAB to sie wogole nie porownuje do tego typu rzeczy, no ale niestety poki co na rozwiniecie jest nieukninione ciecie po kosztach.

 

Wspolpracuje to poki co z Alpha 350 (ocho, zaczyna sie jazda ze Soniacze to apartow nie produkuja tylko gadzety, no trudno przewazyl cena) i doatkow ze studiem bazujacem na dwoch softboxowych lampach 180 (blysk oczywiscie) i dwoch dopelniajacych stałkach z parasolami dyfuzyjnymi. Blysk wyzwalany przez kabel synchro. do pierwszej, druga przez fotocele. Jeszcze czekam za zewnetrzna Soniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności