Skocz do zawartości

psycho_jedi


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche wolno ta pukanina sie toczy ale rozumiem ze oszczędzaliscie zęby przed wybiciem i ręde przed obdarciem ze skory od niecelnych trafien :D (sam mialem takie niemile doswiadczenia,chodzi oczywiscie o ręce tylko;) ,ale jest nawet fajnie, zwlaszcza podoba mi sie skok na tą belke,czy tam deske, wmiare przekonywujaco wyszło :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoczko.Widze że wkońcu ktoś bierze się za 3d studio od praktycznej strony :) Sam ostatnio nakręciłem pare filmów i właśnie w jednym zrobiłem miecze świetlne tylko scena jest nie skończona... i właśnie mam prośbe... nie mam skąd dzwięków mieczy sciągnać!Czy mógł byś pomóc (adres stronki lub ewentualnie na maila mi przysłać) Z góry dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał j3d1

posciagaj z gier, np. jedi knight, knights of the old republic

 

Hmmm nawet nie wiemy ile praw autorskich łamiemy publikując nasze prace...

Np: dźwięki z gier, obiekty z StarWars, modele samochodów...na publikowanie tego wszystkiego potrzeba zgody właściciela...na wszystko znajdzie się odpowiednie przepisy...

Jednak, gdyby się dostosować do wszystkich praw, to foum nie powinno istnieć...ponieważ mało, kto miałby prawo umieszczać swoje prace publicznie...:P

 

Co do avi\'ka...sałkiem fajnie wam wyszło...ale jednak to nie to samo co orginal SW...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności