Skocz do zawartości

Urealnianie sceny :-)


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Cze

Zrobiłem sobie prstą scenę przedstawiającą część starego wzmacniacza z podłączonymi wtyczkami... zastanawiam się teraz jak to można bardziej urealnić :-) Za sugestie z dóry dzieki :-)

Na załączonym renderze włączone jest GI, photons, a całość oświetlona jest HDRI i dwoma omni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Na podłożu jest bump - i to nawet dość spory - 50, czy 60 :-))) Ma ktoś jakiś pomysł, zdjęcie tego typu, żeby mozna było ściągnąć tekst z kabli, ew. przyjrzeć się bliżej???

Co do tekstury podłoża - nie mogę zwiększyć powtarzalności, bo te kabelki zrobią się nagle wielkie jak Nil ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie ze te wyczki sa zbyt blyszczace wiec dodalem noisa ale chyba przesadzilem :) w kazdym razie kable macie matowe. to tyle co mi sie udalo zrobic w photoshopie. nie jestem przekonany czy to wyglada bardziej realnie czy nie. Chcialem jeszcze pobawic sie w balansie kolorow dodajac troche zoltego zeby wygladalo jak przy zarowce ale poniewaz nie bylem przekonany co do efektow - zrezygnowalem.

 

teraz macie jakies tam wyobrazenie o tym jak to moze wygladac z matowymi kablami, jesli noise na wtyczkach bardzo przeszkadza to napiszcie: od razu go wyrzuce zeby nie psul estetyki forum ;)

 

PS w photoshopie jestem poczatkujacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności