Skocz do zawartości

\'Bohater książkowy\' Eowina


Gość Dea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bitewników!

Jestem na forum dość nowa, ale od pewnego czasu przeglądam posty. Postanowiłam wziąć udział w bitwie. Temat wyjątkowo mi pasuje.

Wybór padł na Eowinę, znaną z \"Władcy Pierścieni\" J.R.R.Tolkiena. Ma przedstawiać Eowinę buntującą się przeciw \"dominacji\" mężczyzn ;P Piękna i władcza, zamyślona.

Nad tłem się jeszcze zastanawiam. Pierwszy szkic prawdopodobnie jeszcze dzisiaj.

 

Pozdrowienia

śle

 

Dea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie, ciekawe, jak Ty wyobrażasz sobie księżniczkę Rohirrimów. Zastanawiałem się, czy nie przystąpić do konkursu z jakaś postacią tolkienowską, ale ostatnio Tolkiena wszędzie tak dużo, że można mu dać odsapnąć na chwilkę.

(BTW, tutaj moja Eowina. )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek wykonany kredką pastelową, zeskanowany i po poprawie barw w Photoshopie (skaner nie jest pierwszej jakości). Rysowane wczoraj wieczór i dzisiaj rano... przed chwilą skończyłam poprawki w PS:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) z góry życze powodzenia na bitwie :) a co do szkicu to nie gra mi ułożenie głowy (oraz kształt...szczegółnie przy łączeniu z włosami...jest taki mangowo cofnięty...:) ) względem szyi...która tesh wymaga poprawy :) ale to wkońcu dopiero początki...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :)

 

Co do szkicu to tak jak przedmowcy: za male dlonie i glowa do poprawy, przesunela Ci sie za bardzo na lewo i do gory. Wloski tez chyba zbyt mocno od niej \"odstaja\" (wyglada troche jakby glowa byla wydluzona)

 

Ale ogolne wrazenie bardzo pozytywne, pracuj dalej, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za opinie. Czas na odpowiedzi do zarzutów...

 

mw4d - kolory ulegną zmianie, po prostu rysunek wykonałam zieloną kredką;)

 

Tiger1313 - postaraj się sprecyzować o co ci chodziło z ramionami i twarzą, nie bardzo rozumię...

 

Adek - dzięki za wsparcie:D

 

Phantom - to wszystko się zmieni, w końcu to \'dopiero początki\';)

 

misiekhc - jeśli tobie dłoń przykrywa twarz to masz trochę patologiczną anatomię twarzy lub rąk:D... na sekcjach widziałam trochę prawidłowej anatomii... patologicznej rownież...

 

Vorek - ad dłonie - patrz wyżej, głowę jeszcze poprawię, a włosy, zobacz sam.

 

Zaczęłam nad nimi pracować w PS. A oto efekt końcowy... na dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, z tą głową faktycznie coś nie za bardzo, po prostu nie czuć jej osadzenia w szyi, tak jak by to były dwa rózne elementy w dwóch różnych miejscach, jak zaczniesz kolorowac to później tego nie poprawisz a szkoda byłoby...pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj buzia i ramiona. Przyrzyj sie buzi mocniej, nos, usta i oczy. Twarz jest lekko spłaszczona, a głowa nie wygląda lekko jak \"osadzona na szyji\". Co do ramion, w stosunku do tułowia są przestuniętezbyt pod ukosem wzgledem cyca :)

Poza tym pomaluj szkic po całosci, unikaj dziergania partia za partią bo tylko na tym kompozycja ucierpi, taka mała rada na początek :)

 

EDIT: Przyznam sie ze nieuważnie dzis posty czytam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba zle mnie zrozumialas, chodzi mi o to ze wolsy na glowie wygladaja jak kok albo cos takiego. Pozwililem sobie na szybka korekte zeby Cie naprowadzic na tok mojego myslenia.

 

Pracuj jeszcze nad wloskami, dluga droga przed nimi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności