Skocz do zawartości

Tepsa


Orion

Rekomendowane odpowiedzi

Tia co tu dużo mówić, ostatnio coś dręczy mnie sumienie. Qmpel kupił sobie Neonstrade :) i miał problemy z założeniem. Po dłuższej debacie spróbowaliśmy odpalić ją \"na mnie\" (moja nazwa moje hasło). Po sprawie okazało się, że ta maciora źle przepisała hasło ze strony tepsy :) . Ale mniejsza o to. Niedawno czytałem sobie regulamin tp i tam piszą, że w przypadku udostępnienia łącza osobom trzecim grozi kara ble ble ble i zastanawiam się czy takie logowanie z cudzego kompa może być tak poczytane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sprawa wyglada tak ze kazdy provider ma cos takiego w umowie, jednak w samej telekomunikacji na razie nikt tego nie bedzie sprawdzal - wiadomosc od montera TPSA uzyskana poza godzinami pracy, choc ani nikt ci tego nie potwierdzi ani nie mozesz byc pewien ze sie cos nie zmieni, faktem natomiast jest to ze w obrebie lokalu mozesz udostepniac polaczenie, dodatkowo osoba ktora chce skontrolowac sprzet (prac. TPSA) powinna sie z toba umowic na termin... wnioski wyciagnij sam :)

 

greeets

ps. chodzi mi o to ze zawsze mogles miec drugi komp w chacie ktory np sprzedales albo dales bratu, a to czy ten drugi komp sie laczyl z twojego mieszkania czy nie jest nie do sprawdzenia przez admina, i tez z doswiadczen znajomych wiem ze nie sa to asy (oczywiscie moga sie zdazyc wyjatki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo logujesz sie na swoje konto... w tym przypadku chodzi raczej o udostepnianie postaci ze do jego kompa bylby podlaczony jeszcze jakis sasiad i poprzez jego kompa ciagnalby neta na lewo... albo jesli osoba posiadajaca to lacze zrobilaby w domu kawiarenke i odplatnie udostepniala to lacze wiekszej ilosci osob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnx :) Teraz trochę się uspokoiłem. Moje obawy wynikały głównie z tego że w tepsie 90% personelu to oszołomy zdolne do wszystkiego :) Swoją drogą ciekawe jakiego haka znowu wymyślą na obniżkę cen po wejściu do unii (ponoc mamy najdroższy net na świecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności