Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


Gość Larryyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam wielką prośbę. Czy ktoś z Was mógłby przerobić załączony obrazek tak, aby:

- miał około 13-14cm szerokości

- był w rozdzielczości 300 DPI

- tło zostało zmienione z koloru zielonego na czarny

- zachował ostrość

 

 

2step_6.gif

 

Dziękuję z góry za udzieloną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze - akdsn, nie szukam frajera tylko uprzejmej osoby która jest w stanie bezinteresownie mi pomóc.

Po drugie - rozwiń swoją myśl bo nie rozumiem co miał znaczyć zwrot \"KOMERCHA(!) pod druk\".

Po trzecie - warto było ponękać Cię przez PM - dzięki temu namnożyło się odpowiedzi w poście i jeden z użytkowników prawie spełnił moją prośbę.

Po czwarte - Drug, dziękuję Ci bardzo za to że starałeś się mi pomóc!

Po piąte - obrazek miał mieć 14 a nie 41 cm szerokości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akdsn - z tym rozbudzaniem pasji trochę Cię poniosło...

Obrazek mam zamiar nadrukować na koszulkę. Rozumiem że większość z Was nie ma pojęcia co przedstawia, ale okrślenie go mianem komerchy to rozbój w biały dzień!

Trochę się pogubiłem bo obraz ma niby 14cm, Paint wykazuje że ma 40cm a Paint Shop że 20cm... Czy możecie napisać ile cm będzie miał po wydrukowaniu (zależy mi na tym żeby miał ok. 14cm)?

Na koniec jeszcze raz podziękowania dla DruGa za pomoc i dla moderatora za rozruszanie posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie potrafisz sam zmienic dpi w PSP?

musisz miec:

1652x650pxi i tyle od druga dostales.

wiec proporcje i wielkosc obrazek ma wlasciwe. Jedynie dpi mozesz miec inne ( 72 zapewne) Zakladajac nawet totalna nieznajomosc programow graficznych dalbys rade zrobic ten obrazek sam, i zajelo by to mniej czasu niz wypisywanie zali na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to do Corela zaimportuj, włącz widok

obszaru nadrukowywanego. Kliknij kurosorem na obrazek, chwyć za wierzchołek i dopasuj do wielkości strony, potem kliknij drukuj i w opcjach zaznacz wprasowankę....... :-]

Ja tak robiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to nie ma być prasowanka tylko nadruk termotransferowy.

Gotowy projekt mam przesłać firmie która zajmuje się takimi sprawami. Teraz nie wiem czy przerobiony przez DruGa obrazek będzie się nadawał bo nie mieści mi się na ekranie a w założeniach miał być szeroki na 13-14cm.

Poza tym zrozumcie że rozmawiacie z kompletnym laikiem w dziedzinie grafiki więc porady biglebowskyego i Dora pewnie mi się nie przydadzą.

- gratuluję dobrego gustu muzycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva 2 faktycznie dobra była - dałbym wszystkie stacje muzyczne na Cyfrze dla jednej tylko Vivy 2.

Wracając do tematu - Taka firma powinna chyba sama dopasować rozmiar obrazka do tej wprasowanki - wystarczy by DPI i proporcje się zgadzały - Chyba, że się mylę, to niech ktoś mnie poprawi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności