Skocz do zawartości

Tutoriale


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!

 

Ja tam lubie pisac ;p co do tutkow tak to jest strasznie duzo roboty ;-( ale taki tutek to jest juz cos tylko ktos by musial obmyslec zasade ich pisania . Czy to mialo by byc cos podobnego do nie konczacego sie tutoriala czy by bylo podzielone na dzialy np. cs , pluginy i nazedzia maxa :-)

 

hmmm moim zdaniem spoko pomysl ! ktos na pewno by cos napisal !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz... osobiscie uwazam ze cale forum jest pewnego rodzaju ogromnym tutorialem z podzialem na czesci ;)

 

wydaje mi sie ze jak bedzie sporo chetnych to czemu nie? ale to sie przewija caly czas przez posty i tematy. jak ktos ma problem to albo ktos mu tlumaczy albo podrzuca tutka...

robic \"archiwum\" tutoriali? no nie wiem szczerze mowiac. sa chetni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze napiszę do Adka, ze jestem chetny do prowadzenia działu tutoriale, z chęcią bym sie zajął szukaniem nowych tutoriali oraz odpowiadaniem na pytania zwiazane z nimi, chodzi mi o pytania typowo lingwistyczne, jakas drobna pomoc w tłumaczeniu i może jakaś głębsza pomoc przy photoshopie, bo psem operujętroszkę lepiej niz maxem, dział ma racje bytu fdyz mozna w nim umiescić jakies tipsy i wszelkie pytania oraz nieścisłości zwiazane z tutorialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wydaje mi sie ze to nawet nie jest zly pomysl ale trzeba by to jakos rozwiazac tak aby polaczyc potem ze strona www.

 

Moderatorzy takiego forum mogliby sie zajmowac szukaniem ciekawych tutoriali oraz moze skladaniem tutoriali ??? z forum ? ... Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi bo troszke na szybko pisze :)

 

Widzialem na forum kilka odpowiedzi z ktorych naprawde zrobiloby sie fajnego tutka :) Cos jak pisanie tutoriali na zywo :) Potem takie tutoriale (juz gotowe) zamieszczal bym rowniez na stronie w dziale tutoriale ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności