Skocz do zawartości

Źródła wiedzy


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... jestem nowy ... nie wiedziałem gdzie napisać więc wale to tu gdyż nie sądze żeby ten temat pasował do innych działów ... no to ... chciałbym nauczyć się 3dsm ... na razie szukam ciekawych źródeł wiedzy ... pobrałem sobie parę plików ze strony max3d ... ale do czego zmierzam ... mianowicie, czy znane są wam treściwe e-książki nie znajdujące się na max3d?? Proszę o tytuł i ewentualnie link do pobrania, jeśli coś wiedzie. Hmmm ... a może znacie jakieś strony z prostymi tutorialami? Szukam i szukam ... zerkam na jednego a tam piszę: \"zakładam że znacie podstawy\" i na wielu jest coś w tym stylu a jak nie ma to szybko zdaje sobie sprawy że brakuje mi wiedzy ... co prawda na max3d znalazłem parę ciekawych które udało mi się zrobić tako jako ... ale chodzi mi o tutoriale gdzie osoba z zerową wiedzą mogła by się czegoś nauczyć ... a to w sumie i tak można się sporo nauczyć z tutków jak piszę użyj opcji xxx ... a gdzie ta opcja i jeb \"F1\" ... ale nie zawsze to wystarcza :( ... z góry dzięki za pomoc

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja mam 3dsmax5.0 i mimo mej słąbej znajomosci angielskiego (niemiecki znam dobrze) to korzystałem z przycisku F1 i bardzo mi to pomogło. a reszta to albo konkretne tutoriale, albo samemu poszperałem w programie (metodą prób i błedów), i też mam znajomych co nieco znają ten programik.

w ostatecznosci możesz się pytać na forum.

na absolutny początek to tutki z helpa programu na pewno starczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

maxa najlepiej uczyć sie samemu z drobną pomoca innych to czego sie sam nauczysz wejdzie ci w krew i bedziesz pamietał w nocy o północy ;)

 

Ja chce porobić pare projektów na podstawie tutków a potem zdobytą wiedzą miksować coś samemu nie myśląc nawet o pomocy ... z resztą tak się Flasha nauczyłem :)

 

 

Myszek dzięki ... poszperam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności