Skocz do zawartości

Gdzie kupić komputer w Warszawie


claude

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś poleci jakiś dobry sklep komputerowy w Warszawie. Dwa lata temu kupowałem w komputroniku ale czekałem chyba z półtora tygodnia na zaestaw, który w końcu mi nie złożyli bo nie mieli czasu i w końcu sam zł,ożyłem go w domu bo nie chciałem czekać dłużej. Poza tym ceny w komputroniku są trochę wygórowane.

 

Jedyna rzecz, który mi się podoba w K.. to że serwis jest całkiem ok w sensie że rejestruje na stronie uszkodzenie sprzętu zamawiam kuriera i na drugi dzień dbierają mi sprzęt a później mi przyworzą.

 

Jaki sklep polecacie?

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No ja też w Komputroniku kupowałem kilka razy (do firmy) i miałem podobnie ale tylko ze składaniem kompa, jak wybrałem że przywiozą mi tylko części to szybciutko mi to dostarczyli a jak składanie u nich to chyba z tydzień dłużej czekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również mam pozytywne doświadczenia z komputronikiem. W zasadzie w ciagu 2 dni miałem zestawy a zamawialem gdzies rodzinie coś ostatnio. Co ciekawe, zamawialem rzeczy, ktore mialy status (chwilowo niedostępne) - nie było problemu.

 

Komputronik trzeba przyzanć ma rewelacyjny konfigurator. Zawsze mozesz wypisać konfigurację i wysłać do innych sklepów mniejszych z pytaniem w jakiej cenie dostaniesz taki zestaw. Pewnie będzie troche taniej.

 

W większości przypadków zaznaczałem odbiór osobisty w salonie. Nie wiem czy to ma wpływ na szybkość zamówienia.

 

Jestem dzień po zamówienia dla siebie komputera i zaryzykowałem u jakiejś firmy z Allegro. Wpisałem w wyszukiwarce "core i7" i wybrałem kategorie komputery pc

http://allegro.pl/search.php?string=core+i7+&category=486

 

Firmy mniejszy, ale cena lepsza :) Ja jeszcze kurierem zamowilem, ty mozesz osobiscie odebrac bo wiekszosc tych sklepów to Warszawa.

 

Akurat zestawy z i7 byly duzo tansze, w przeciwnym wypadku bralbym pewnie w komputroniku.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się odezwać do jakiegoś sklepu i zapytać ile bym zaoszszczędził. Sytułacja jest trochę dziwna bo mam już zasilacz kupiony wcześniej bo w starym komputerze mi się psuł, przełorzę dysk i do nowego komputera więc, zestaw jest niekompletny ale mam nadzieje że mi by go złożyli.

 

 

Tak to wygląda w Komputroniku

1.

Intel Core i7 920 2,66 GHz BOX

 

1 199,00 zł

 

 

2.

Asus P6T Deluxe V2 Intel X58

usuń z koszyka »

 

1 132,00 zł

 

 

3.

Corsair DDR3 3x 2GB 1866MHz CL7 Core i7 Dominator GT with DHX

usuń z koszyka »

 

 

4.

CoolerMaster Centurion 590 Black - bez zasilacza

usuń z koszyka »

 

264,00 zł

 

 

 

5.

GeForce with CUDA 9400 GT Gainward 512MB HDMI & DVI (PCI-E) (DDR2) SilentFX

(do karty Granicznej nie jestem pewny bo do nowego kompa wstawie starą 9600 a tą bym wstawił do starego zestawu który tylko czasami będę używał jako renderfarmy)

 

180,00 zł

 

 

Łącznie

do zapłaty:

3 904,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności