Skocz do zawartości

plomyk walki ;) jakis czolg


Dżujon

Rekomendowane odpowiedzi

no coz wlasnie sie zarejsetrowalem 3ds dostalem od Lucasa nie mialem z grafa 3d stycznosci nigdy wczesniej i robilem wszystko na intuicje (potem dostalem od lucsa jakas ksiazke o 3ds ale narazie mi sie czytac niechce...) chcialbym wam pokazac moj absoluynie pierwszy model ktory powstal w wyniku zabawy z opcjami (powtarzam jeszcze raz absolutnie nic niewiedzialem ani o grafie 3d ani 2d kiedy sie za to wzielem) i temat pracy przypadkiem pokryl sie z konkursem :D raczej mam pewna ostatnia lokate ale to ciekawy sposob na rozpoczecie \'kariery\' no chlopaki nie zalamojcie mnie troche slow otuchy :D z tego co slyszalem wyobrazalem sobie poczatki duzo gorzej :)

http:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hihi, hmmmm to jest kwadrat i pol sfery :) Slowa otuchy??? ladny screenshot z viewport\'u :D, tylko chyba troche marnie skompresowany bvo cos mi sie dlugo wczytywal. Ale nie martw sie, moj 1 model byl chyba gorszy, bo robilem jakis samolocik z samych figur prymitywnych :). Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no fajne :)...moj pierwszy model to byl kwadrat na nim przytwierdzona sfera i 100 klatkowa animacja i to sie obracalo...raz w prawo raz w lewo :)...ale numer byl taki ze 2 tygodnie dochodzlem jak to zrobic zeby mozna to bylo ogladac jako avik albo jeszcze cos...slowem 2 tygodnie szukalem Rendera :D:D...nie mialem neta wiec nie moglem zasiegnac rady :(...nie mialem ksiazki wiec wszystko na czuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no model spoko :) moze tez cos takiego zrobie: caly swiat z prostych figur, same boxy i takie tam, duzo jakis szczegolikow i moze da sie jakis klimacik zczaic :)

cos w stylu utopijnej pixeliozy:)

 

a tak poza tym to dobre poczatki. zycze sukcesow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, wy to sie wogóle nie znacie na sztuce!!!!!!!!!!!!!!!! Ta pracka to arcydzieło sztuki. Pamiętacie ze szkoły, że Picasso też tworzył z prostych figur?????????????? Teraz podziwiacie jego pracki w galeriach z wytrzeszczonymi gałami(może nie wszyscy!!). Tenchłopak powinien zdobyć I miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie kluce ty tu dluzej to lepiej znasz jego mozliwosc umyslowe :D

a tak dla odmiany na temat troche sie nauczylem przez łikend :D wiem co to splajn(czy jak to bylo :P) i odkrylem rendera :) poawilem sie moim czolgiem oto wynik:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga :) Nie dawaj tak bardzo szerokokątnych kamer... może to wygląda całkiem całkiem ale to sie wydaje tak napoczątku... gdy nabierzesz troche doświadczenia uznasz że to najgorsze ustawienia dla kamery... tylko w nie których przypadkach dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by SCORPI

Jedna uwaga :) Nie dawaj tak bardzo szerokokątnych kamer... może to wygląda całkiem całkiem ale to sie wydaje tak napoczątku... gdy nabierzesz troche doświadczenia uznasz że to najgorsze ustawienia dla kamery... tylko w nie których przypadkach dobre...

wypowiedz Lucasa

Lucas (6-01-2003 21:04)

fajne ujecie

Lucas (6-01-2003 21:04)

ogolnie ujecia zajebiste ci wychodza

Dżujon (6-01-2003 21:04)

wiem bo ja mam talent :D

Lucas (6-01-2003 21:04)

ta lufa fajnie do gory wystaje :)

dobra teraz sie przyznawac ktory sie ze mnie smieje/nie zna sie na ujeciach ? :D

 

i to bedzie juz chyba ostatnia odslona czolgu wymyslilem go jako cos maxymalnie uproszczonego zeby latwo bylo zrobic i nieiwem co tu dodac chyba zabiore sie do czegos nowego a moze poczytam i nareszcie dowiem sie co to sa te NURBS\'y o ktorych tyle jest w tej ksiazce z poradnikami...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greetings!

 

Nieee nooo.... chlopie zainspirowales mmnie do dzialania. Tak na dobra sprawe to ja jeszcze nic powaznego nie wymodelowalem w Maxsiu, tylko teraz slecze nad moja pieprzona animacja. Powiedzialem sobie, ze zanim nie skoncze animacji to nie zrobie nic innego... i teraz tak mi sie to wlecze, ale przypomniales mi (dzieki Bogu), ze trza sie zaabrac do roboty.

 

Oby tak dalej, coraz lepiej Ci idzie... grunt to miec dobrego nauczyciela (I-Net, ewentualnie Lucas:D)

 

A co do czoolgu, moglbys poexperymentowac troche z lufa, no i wieza (chyba tak sie to nazywa) troche jakas taka chudawa...

 

Pozdrawiam

Gith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lufa musi byc dopasowana do wiezy a wieza niemoze byc wieksza jesli chce zeby sie mogla obracac ba ma tam malo miejsca jakbym postawil gasiennice tam gdzie byc powinny to ta praca wogule juz by stracila powiazanie z pierwowzorem a to w koncu moj 1 model i mam do neigo sentyment :) wlasciwie to mial byc taki przyszlosciowy samochod jaki widzialem na jakims filmie ale mi niewyszedl :D a pododaniu lufy zacza niezle wygladac? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wiem .... i te wystajace rurki jak to latwo zniszczyc na polu walki! a u mnie nie ma czego uszodzic! pozatym to jest beznadziejny czolg :P wyglada jak poduszkowiec czyli kompletnie niewyszedl ale nie ma co chlopaka krytykowac moze kiedys mnie dogoni wierze w niego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nazywacie sztuką to ja jestem kurą!!! domową!!!! Moja praprapraprababcia robi ładniejesze czołgi niż to twoje ****** ty ****

********** cmoknji mnie w dupe z taka sztuką a po drugie sexi low polygon!!!!!!

Moje boxy są przy tym wyjebiste!Nawet w low polygon!!!!!!!Kiss my ass!!!!

HUJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kur....a, skoro tak wybrzydzasz i chwalisz się, że twoje prace są zajebiste i w ogóle to czemu ich nie pokażesz, będziemy mieli niezłą zlewę:).

A poza tym:

1. Dżujon pracuje w 3ds od jakiegoś miesiąca.

2. Nie znasz się na żartach, arcydzieło to to nie jest :).

3. Ale i tak uważam, że jak na początkującego, to praca jest dobra i mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności