Skocz do zawartości

Programy 3d a praca dyplomowa


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Z uwagi na zbilizający sie termin podjęcia pracy dyplomowej zaczelem szukać odpowiadającego mi tematu. Po konsultacji z nauczycielem zdecydowałem ze zrobie animacje 3d przedstawiajacą zasadę działąnia komputera(lub mikroprocesora). NIeststy mam mały problem ze znalezieniem odpowiedniego i legalnego oprogramowania:/. Nie jestem pewien (nawet nauczyciele nie sa w tej sprawie zgodni), czy moge np. uzyć maxa w wersji 30dniowej (dostępnej w internecie darmowo). Moze ktoś już robił taką prace i jakoś wybrnłą z tego problemu:/?

A może znacie ciekawe freewarowe alternatywne programy do modelowania 3d?

Pomimo ze to wyglada na banalny problem, mam z tym mase problemów;/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Willow, rozumiem ze chodzisz do OSSP\'u, mam wiec pytanie, czy masz tam jakiegos nauczyciela ktory COKOLWIEK lapie z tego(animacja, komputery, problemy licencji?? czy bedziesz prekursorem animacji... itd. (ogolnie, jak to u was wyglada) (ja jestem z krakowskiego Plastyka, rocznik 87) :)

P.S. wydaje mi sie ze z trialow mozna korzystac, praca niejest komercyjna... tylko jak ty to zrobisz w 30 dni?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Mateusz, to nie do końca tak:D Chodzie do Technikum Łącznosci w Gdańsku i poprostu dogadałem sie z nauczycielką że zrobię animacje przedstawiającą działanie komputera, połącze przyjemne z pożytecznym;]. Tylko że jak dotąd raczej nikt tego nie robił, z tąd problem.

Wszyscy raczej budują subwoofery i glosniki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz pani, że korzystałeś z wersji Maxa kolejno: 4, 5.1 , 6 - to ci razem da 90 dni, a jeśli chcesz więcej to łap się za poprzednie wersje ;]]] Ale tak na serio to też jestem ciekaw, w końcu to dotyczy prawie każdego tutaj na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnej konsultacji z nauczycielami okazało sie ze programy w wersjach shereware i demo są dozwolone;]

 

dzięki wszystkim za odpowiedzi

 

P.S niedługo pojawi sie moj topik z rozpoczętą pracką, ale niespodziewajcie sie od niej zbyt wiele:D Postaram się ją jak najbardziej uproscić;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnej konsultacji z nauczycielami okazało sie ze programy w wersjach shereware i demo są dozwolone

 

dobra ale to sa programy okrojone a ty chcesz nie okrojony 30 dniowy czyli trial.

A praca dyplomowo to prawie jak jakis projekt do pracy. W tym wypadku masz juz jakies korzysci, moze nie finansowe, ale sbeda w przyszlosci oparte na dokumencie ze studiow ktory uzyskales dzieki tej pracy (ale ja mieszam). Jesli zostalo ci jeszcze troche czasu to proponuje ci zadac to pytanie tutaj: http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&group=pl.soc.prawo czyli na grupie dyskusyjnej, no i jeszcze dokladnie przestudiowac Licence agreement na ktore sie zgodziles, a nie przeczytales, moze napisac jeszcze do np. discreeta czy pozwoli ???

 

 

-------------------------

EDIT: teraz zobaczylem ze post z kwietnia :) Jak z ta praca? Zrobiles?? Podzielisz sie?! Jaki soft, na jakich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności