Skocz do zawartości

Minibitwa: Exterior (Wall less house)


Touch

Minibitwa:Sonda  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Minibitwa:Sonda

    • VegA92
      17
    • Lubus
      8


Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety, na placu boju zostały tylko dwie osoby, więc i tylko dwie opcje do wyboru w sondzie:) Zapraszam do głosowania i jeszcze raz gratki dla dwójki wytrwałych;p

 

VegA92:

minibitwafinishfinish.jpg

.

 

Lubus:

render1c.jpg

.

 

Pozdr!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jest dopiero początek :) Jeszcze ileś tam godzin więc niema co przesądzać na razie. Szkoda, że tylko ty i ja skończyliśmy, ale są wakacje więc trzeba korzystać z okazji póki jest ciepło. Ja i tak muszę siedzieć w domu jeszcze przez kilka dni :D Ospa wietrzna szaleje :P

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mimo wszystko zachęcam zwycięzcę do rozważenia zorganizowania kolejnej minibitwy, w dotychczasowej, tudzież w zmienionej, o czym pisał DraB, formie. Myślę, że wątek nikomu generalnie nie przeszkadza, a niektórych takie contesty jednak mobilizują:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy wystartuję ponieważ muszę odrobić to co straciłem. Czyli wolność!!! W ciągu ostatnich 3 tyg. na zewn. byłem z 3-4x. W tym 2x u lekarza :)

 

Jeżeli będzie mało wyczerpujący temat to chętnie wezmę udział :) Tylko najpierw muszę dokończyć mojego Tank 90 (Japan) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcą zakończonej właśnie minibitwy Exterior (Wall less House) został VegA92:)

Gratuluję licznej:D grupie uczestników i zachęcam zwycięzcę do założenia nowego tematu:)

Ja również nie pogardziłbym interiorem;p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy i miłe komentarze mkeruj Dzisiaj pewnie założę nowy temat :) Pewnie jakoś wieczorem bo dzisiaj cały dzień mnie niema :D Na pewno będzie interior ^ ^

 

Mam już nawet pomysł co do pomieszczenia i znalazłem coś fajnego. Tylko, że obrazek trochę mały :) bo 528px × 351px

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślenie tematu pracy oddałem Lubusowi :D Ja się do tego nie nadaje ;) Trudno coś znaleźć albo ja nie umiem szukać. Znalazłem 2 zdjęcia, ale jedno wymaga trochę modelingu, a drugi to sam nie wiem. Może Lubus coś wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności