Skocz do zawartości

Mac + 3ds max


Mr Pank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przecież 3ds chodzi na Os X, instalacja windowsa w tym wypadku jest bezsensowna, utracisz sporo wydajności.

 

Edit:/ U, pomyliło mi się kapkę. W takim wypadku, jeśli 3ds to chyba lepiej zainwestować w porządnego normalnego PCta?

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to faktycznie można zainstalować windowsa na Macu, i podobno nawet całkiem dobrze to działa, pamiętać jednakże należy, że sprzet, który się tam znajduje, w zasadzie jest dedykowany Os X'owi, więc możliwe, że stracisz dziebko wydajności.

 

A szefowi powiedz, że jakbym zobaczył Maca Pro i Windowsa na ekranie to bym się miesiąc ze śmiechu zwijał, jeśli tak mu na wyglądzie zależy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze zrobisz sobie siec (lan) pomiedzy tymi dwoma kompami i udostenisz pliki w windzie

 

teraz komunikacja pomiedzy mac os x i winda jest znacznie lepsza niz przed laty :) a poza tym fajnie sie wtedy ujawnia co apple sadzi o windzie:

 

publicgenericpc.png

 

taka ikonka reprezentuje pc w sieci lokalnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież komponenty montowane w Macu są takie same jak w innych kompach. Więc jaka ma być różnica?

 

Eś... http://myapple.pl/windows-na-macu/ Zobacz ile jest problemów z obsługą sprzętu... Zresztą masz google, sprawdź. To, że komponenty Maca są ogólnie dostępne również na pecetach, nie znaczy, że ich bardzo specyficzna konfiguracja w przypadku Maców nie ma znaczenia.

 

Najbardziej celną uwagą w całym wątku jest ta Ochela: sieć lan, udostępnianie i nie powinno być problemów w wymianie plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macowe monitory są ładne ale jest problem z odwzorowaniem kolorów

a przygotowuje materiały do druku

mam eizo w domu i jestem z niego zadowolony

23" na matrycy S-IPS odwzorowanie mają idealne. Podpięte pod PC nawet bez kalibracji dają radę. Offset wychodzi mi bezbłędnie. Jedynym problemem są psujące się zasilacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności