Skocz do zawartości

\"bohater ksiazkowy\" pinokio


mime

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

chcialbym narysowac pinokia znacznie mniej milusiego niz jego disneyowska wersja. pamietajmy ze pinokio wcale swietoszkiem nie byl. moj pomysl na pinokia to raczej zaciety wyraz twarzy, glowa przymocowana do zwyklej nieheblowanej deski (a raczej dwoch desek), deska robiaca za ramiona obwiazana koszula (a raczej strzepem koszuli). chce narysowac scene ze swierszczem ktory o ile dobrze pamietam byl sumieniem pinokia (stad czarno/biale ubranie swierszcza). swierszcz bedzie przygrywal na skrzypcach a rzecz bedzie sie dziala zdecydwanie pozna noca. jakies fajne punktowe swiatlo do tego zeby cieply melancholijny klimat sie zrobil. zobaczymy jak wyjdzie w praktyce

 

no i zalaczam jakies pierwsze szkice zeby juz sobie temat zaklepac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swiet(l)ne swiatlo hehe...

ja bym dodał giwerę i karty rozsypane,to by mysle nadalo ostrości(ale to tylko moja skromna opinia bo mogło by to zbytnio obciązyć obrazek)powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuższej przerwie :) no i to koniec jak dla mnie. nie chce dopieszczac każdego szczególu żeby tego nie zagnieść. pewne niedbalstwo jest jak najbardziej na miejscu moim zdaniem, bo nadaje całości fajny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mime, jak zmapowales swierszcza to mogles jeszcze jakas teksture rzucic. No ale i tak jest fajnie ;) Pinokio przypomina Tolka banana, tylko tamten nie palil. I nie byl z drewna. Przynajmniej na wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie daloby sie do czegos czepic, np. do tego, ze swieczka swieci od dolu z przodu, a cienie padaja z gory-lewej.

Tylko po co?! Super praca:)

 

Ja poprosze zoom na swieczke i twarze obu panow, jezeli mozna :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug: jezeli chodzi o cien swierszcza to sie zgadzam. jak dla mnie cien powinien sie znajdowac bezposrednio za nim a nie tak po prawej. probowalem to zrobic ale nieciekawie wyszlo. a pinokio jak na moj rozum rzuca cien w miare dobrze -tzn jezeli swiczka stoi po lewej na dole to rzuca cien na prawo do gory.

 

 

No i jeszcze zblizenia -specjalnie dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde nie chce sie czepiac, ale musze odpowiedziec;)

 

Na moje oko swieczka stoi na wprost pinokla i powinna go oswietlac centralnie od frontu z przodu an face lekko od dolu;)

 

\"tzn jezeli swiczka stoi po lewej na dole to rzuca cien na prawo do gory. \"

 

Zgadza sie, ale u Ciebie rzuca na prawo w dol, co widac pod nosem i pod klata;)

 

P.S. Dzieki za zoomy. Koniecznie musisz jury pokazac te prace w porzadnej rozdzialce, coby nie zginely szczegoly, ktore tak fajnie wydziergales:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono..fajna praca.. w sumie nie ma co tu wiecej mowic i tak widownia rozplywa sie w pochwalach.. ;)

 

podoba mi sie malarskosc tej pracy.. dawka humoru w kreowaniu postaci (pet itp.) czyni z Twojej pracy ciekawa interpretacje.. outstanding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj .Takie to ładne wszystko że aż chce się oglądać i podziwiać.Ładnie wymyśliłeś ,ułożyłeś i światełko pikne.

Gdybym mógł to obejrzałbym jescze jego nogi z prawej i jeszcze i jeszcze dalej w prawo bym jechał.a najlepiej jakby panorama była.Taki już jestem jak coś dobrego to wciąż mi mało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności