Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\" - Jesus Christ


kengi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie bardzo chce mi sie kombinowac z oryginalnoscia...

co do kontrastow to przecie dalem to zlotko... wiem wiem chodzi o te na twarzy... ale wlasnie z nich zrezygnowalem zeby zlotem to zalatwic, moze i zle...

 

dzieki za komentarze...

 

ponizej cos innego, daleko do jakiejs oryginalnosci, ale chcialem zobaczyc czy z pamieci cos w miare filmowego moge namalowac... mullins tez mial w tym swoja dzialke, jezeli chodzi o inspiracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mnóstwo malowniczych scen z Jezusem. można przedstawić Go:

- stojącego przed Tomaszem z rozdartym bokiem i ranami na rękach

- uczącego z łodzi

- uzdrawiającego trędowatego (ukazanie jak trąd znika z ciała po dotknięciu ręki)

- sprawiającego, że niewidomy przejrzał

 

a wciąż na obrazach powielają się korony cierniowe i krzyże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli oryginalnosc ma polegac na wyborze innej sceny niz zwykle... to co to za oryginalnosc?

 

co do cierni i krzyza, w koncu to sa atrybuty chrystusa.

 

czy oryginalnie by bylo gdybym: zrobil chrystusa tylko z broda bez wasow, z mocno kreconymi, czarnymi lokami na glowie, z bardziej arabskim wygladem. w scenie, dajmy na to, drogi do emaus, czy gdzie to bylo... chyba nie w tym rzecz.

 

chodzi mi o to ze zrezygnowalem z jakiejs glebszej interpretacji i skupilem sie na wykonaniu. temat do takiego podejscia moze zbyt powazny... no ale na dyplom robie blachy do genesis... bedzie bardziej oryginalnie, nie w sensie wyboru scen, a ich interpretacji i wykonania. moze pokaze jak skoncze (za rok) :)

 

tymczasem banalne obrazki...

 

 

edit: dzieki akdsn :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kengi.Wybrałeś bohatera nr.1 to o ile masz czas to do boju (nie wypada żeby Jezus nie wygrał)Szybka modlitwa o oryginalne pomysły,szybkich z 10 speedów,póżniej przyjaciele pomogą Ci wybrać najlepszy i wykończysz.Pomyśl że jest tyle czasu że Jezus zdążyłby kilka razy umrzeć i zmartwychwstać. Mam nadzieję że nie pogrzebiesz tematu.Pozdrawiam i .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chcial troche wiecej nad tym posiedziec, niestety robota nie pozwala. akurat mam na glowie pare rzeczy. na speeda moglem sobie pozwolic, na wiecej niestety nie bardzo :(. ale dzieki za doping. jeszcze dwa dni... mooooze moooze jeszcze znajde chwilke.

 

edit: wlasnie spojrzalem na regulamin... czyli co nie ma juz czasu? do 11 byl termin?

 

edit: hehe przedluzone do 25 :)... slepy jestem. no to szansa na cos wiecej jeszcze wieksza :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jeden z odwazniejszych watkow tutaj.. warto zmierzyc sie z tak eksploatowanym motywem. w wyborze sceny dobrze robisz, kierujac sie wlasnym zdaniem.. zwariowalbys gdyby kazdy napisal ktory fragment z zycia chrystusa jest jego zdnaiem ciekawszy.

 

szkic jest fajny..taki ciezki.. w ogole duzo mistycyzmu udalo ci sie tchnac w to co zrobiles do tej pory..to plus..

ale to dopiero poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności