Skocz do zawartości

Minibitwa: Tomigaya Apartment


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

minibitwaloegoe.jpg

 

Zgodnie z wynikiem głosowania. Należy odwzorować jak najlepiej Tomigaya Apartment.

 

p05.jpg

 

(Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.okada-archi.com/wap.html)

 

Mam nadzieje, że będzie więcej osób chętnych niż ostatnio :P

 

Zasady są takie jak zawsze.

 

Termin: 28.08.2009r. 22:30 (przedłużony!!!)

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Termin zawsze można przedłużyć :)

 

Postpro chyba można. Nie możesz używać elementów referki do postpro ;)

 

Zabronione jest:

 

* Korzystanie choćby w części z referencyjnego zdjęcia jako elementów mapowanych pod kamerę (camera mapping) czy wklejanie tych elementów w programie do postprodukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę ścianą podzielić, ale po bitwie;p Później wrzucę;)

 

Edit:

Wrzucam swoje 'wypociny'. Kilka rzeczy przydałoby się poprawić, więc może jeszcze to podrasuję:)

 

tomigaya01.jpg

 

Pozdr

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch- nie jest źle, ale wydaje mi się ze kolory się nie zgadzają, na refce jest zielono-niebiesko. Ten blok przy suficie nie powinien mieć textury, u Ciebie jest to beton. Dodatkowo cały sufit masz jakby za krótki, tzn tak naprawdę nie widać gdzie się kończy, odbicia były by również wskazane :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR, hehe, w zasadzie wytknąłeś wszystko co do czego miałem wątpliwości;) Sufit jest długi i ma odbicia, ale baaardzo przejarałem zewnętrze, stąd taki dziwny efekt. Posiedzę jeszcze nad tym:) Swoją drogą, po minibitwie uderzę do Ciebie po małe wskazówki co do oświetlenia, bo nie lada się z tym naszarpałem;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR, hehe, w zasadzie wytknąłeś wszystko co do czego miałem wątpliwości;) Sufit jest długi i ma odbicia, ale baaardzo przejarałem zewnętrze, stąd taki dziwny efekt. Posiedzę jeszcze nad tym:) Swoją drogą, po minibitwie uderzę do Ciebie po małe wskazówki co do oświetlenia, bo nie lada się z tym naszarpałem;)

 

Pozdr

 

W sumie z oświetleniem to mogę nawet teraz napisać, bo duzo nie kombinowałem, wszystko załatwiły vray plane`y, ponieważ na zewnątrz dałem 2 duze niebieskie a w środku 2 lekko zielone o wymiarach 250mm i dwa o takiej samej wielkości jednak lekko szare i oczywiście dwa IES`y żółte(dość mocno żółte na pograniczu pomarańczy) Co do kamery to oczywiście Vray`a, F-number na 7, vignetting na 1.8, shutter 100 a ISO 165, White balance na neutral. W sumie było by na tyle bo w photoshopie podjechałem na levelach lekko zielonym a później niebieskim aby kolory były lekko chłodne, dodałem glow w okolicach dachu a szyby i na halogenach na podłodze.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności