Skocz do zawartości

rebusfarm - bawił się tym ktoś?


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

REBUSfarm - 2,5 k ghz, best price, all aps, one - click - tak reklama mnie dokuczyła ze postanowiłem z ciekawości przejrzeć ten serwis. Chciałbym wiedzieć czy już ktoś miał do czynienia z tą renderfarmą? Reklama która tak śmiesznie trochę wygląda no i cała ta stronka troche mnie zniechęcają - aż nie chce mi się wierzyć czy ta "marka" jest godna zaufania. Co sądzicie o rebusfarm?

 

Farmy mnie interesują z paru względów - ciekawość, może będę chciał zrobić animke z GI. W innym wypadku zainwestuję w swój sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja renderowalem, troszke oszukuja na zuzytych GHZ (spokojnie moge okreslic ze oszukuja tak ze 2x, bo wczesniej sie zapuszcza renderingi i liczy GHZ na slabszym sprzecie i nijak to potem nie przystaje do tego co im wychodzi), no i cena koncowa moze powalic :D dobrze ze wszystko sie renderuje na tyle powoli ze mozna na biezaco monitorowac ile kredytow zezarlo :D

Jedyne co mnie wkurzalo to slaba diagnostyka. Lepiej sie umowic na reczne otwarcie pliku przez czlowieka, to pozwala zaoszczedzic kasy jesli czegos brakuje... mnie zalatwila zle ustawiona sciezka w jednej z renderowanych warstw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy tej farmy pochodzą z reklamy kontekstowej Google, natomiast dostałem dzisiaj inforamcję od Rebus Farm:

 

Special Deal at REBUS render farm: Free trial for 10 EUR and 3.9 cent /GHz price-cut,

 

Only for a limited time REBUSfarm offers a Launch-Deal to the 3D community for testing the brand new Farminizer 2.0:

 

* free trial, worth 10 EUR.

* Special price of 9.9 cent / GHzh. Starting from 3.9 cent / GHzh at a 60% discount!

Więc chyba każdy może przetestować (przynajmniej tak wynika z maila) - trial na 10EUR. Tylko nie wiem ile można za to wyrenderowac. Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności