Skocz do zawartości

\"bohater ksiazkowy\" - krolowa sniegu (nie znam tytułu)


Gość olaf

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, co mam napisać. 2 i pół godziny i praiwe gotowe :) ale jewszcze cyzelować będę. Teraz piszę z uczelni, później podeślę wprawki itd. Posta nie kasować sam go poźniej poprawię, chciałem sie tylko zgłosić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mnie rażą jej usta...za mocny ten kontur...mam nadzieję ze się nie pogniewasz bo zamieszczam taką małą poprawkę...odczucie oczywiście czysto subiektywne......powodzenia bo praca zapowiada się conajmniej kapitalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usta mi takie odpowiadają > rzecz gustu. Szkic pozostaje ten stary, trochę go pozmieniałem itd. dziś niedziela więc mogłem trochę się pobawić, od jutra chrówka z pracą i szkołą, jak coś będę miał to wyślę.

 

Kości policzkowe specjalnie przerysoweane, obecnie są moim obiektem fascyacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olaf

tak, dla odświerzenia wątku: tekst idzie do kaligrafii :) powoli dorabiam modele 3d, które będą mi potrzebne :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olaf

w zasadzie skonczone. jak znajdę czas, to będe się bawił dodatkami, ale naprawde mam mały zapierdziel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olaf

dzięki. może uda mi się trochę jeszcze poprawić (nie wiem, czy można).

 

RK: szkoda, że Twoja praca nie zyskała poparcia, klimat dalekiego wschodu to trudny orzech. Ja bym się nie odważył za to zabrać- zbyt wymagające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olaf

drug, ona celowo jest tak \"maźnięta\" pewnie jak mówimy o poprawianiu to myślimy o czymś zupełnie innym :)

 

Poza tym powaliłem zaliczenie z postępow. aministracyjnego, jutro next i pojutrze next i egz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności